Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Sırt Çantası Nasıl Örülür?

Örgü modelleri ve yapılışlarından bugün çok beğeneceğimiz bir sırt çantasının yapılışını hazırladık. Tığ işi sırt çantası nasıl örülür? Amigurumilerle ve örgü aplikelerle süslediğimiz örgü çantayı kızlar çok sevecek. Erkek çocukları içinde farklı renk ve farklı figürlerle örebilirsiniz. Amigurumi kiraz yapımı, amigurumi ayıcık yapımı, amigurumi tavşan yapımı gibi figürlerle çantayı tamamlayabilirsiniz.

Örgü çanta modellerinde bugüne kadar çok güzel modellerin anlatımına imza attık. Bugün kızlara özel çanta örüyoruz. Yaz kış kullanabilecekleri sevimli bir çanta. Kağıt iplerle, makrome ipleriyle, koton iplerle çok güzel çantalar ördük. Bugün çocuklar için ördüğümüz çantalardan bahsedeceğiz. Yine amigurumilerle tamamladığımız çantaların başında amigurumi çocuk sırt çantası nasıl örülür var. Amigurumi tavşan modelleriyle tamamladığımız bir çanta. Bir diğer çanta ise yine amigurumi sırt çantası yapımı. Bu modelleri çoğaltarak kızlara, erkeklere uygun çantalar örebilirsiniz. Örgü sırt çantası modeli ise daha kolay bir örnek. Her renkle boyutları ayarlanarak örülebilir. Daha fazlası için önceki içerikleri takip edebilirsiniz. Şimdi yeni model tığ işi sırt çantası nasıl örülür projesine geçelim.

Kirazlı Çanta Yapımı

Çantalardan bugün hem kirazla hem de ayıcıkla süslenmiş bir çantanın yapılışını hazırladık. Kirazlı çanta yapımında sevdiğiniz meyveleri sevdiğiniz ayıcıkları kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çantada kullanılan fırfırların yerine danteller, şerit fistolar da kullanabilirsiniz. Renkli çantada artık ipleri de kullanabilirsiniz. Artık ipleri değerlendirmek için güzel bir çanta örneği.

Tığ İşi Sırt Çantası Nasıl Örülür?

Çantayı tamamladığımızda yukarıdaki gibi olacak. Örülmeye değer. Kızlarımıza hemen örmeye başlayalım. Hemen videoya geçiyor tığ işi sırt çantası nasıl örülür izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler