Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Baykuş Kapı Süsü Yapımı

Daha önce paylaştığımız amigurumi baykuş pano yapılışında baykuşun tüm detaylarına ulaşabilirsiniz. Çok güzel bir model yapılışı var sırada. Baykuş kapı süsü yapımı olarak, örgü emzik zinciri yapımı olarak, pano modellerinde, örgü anahtarlık modellerinde ve daha birçok örgü modelinde kullanacağınız bir proje. Sayıların tamamına amigurumi baykuş pano yapılışında ulaşabilirsiniz. Örgü baykuş yapımı çok güzel bir proje. Sizde kendi çocuklarınız için örebilir ve bebek odası dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizin çocukları için örüp hediye edebilirsiniz. Eğer satış yapıyorsanız bu proje satış fikri için çok iyi bir proje. Baykuş modelini örgü baykuş çıngırak yapımında da kullanabilirsiniz. Bu projeler aklımıza gelen projeler. Daha fazlası için hayal gücünüzü kullanabilirsiniz.

Amigurumi Baykuş Yapımı Tarifi

Daha önce aynı baykuş tarifi ile güzel bir pano yapmıştık. Pano yapılışında ayrıntılı bir şekilde baykuş kapı süsü yapımının sayılarını vermiştik. Oradan detaylara ulaşabilirsiniz. Burada resimli olarak yapılışını göreceğiz ve istediğimiz renklerde güzel bir kapı süsü öreceğiz. Kapı süsünü beşik süsü olarak da kullanabilirsiniz. Kapı çelengi üzerinde de kullanabilirsiniz. Yine daha önce büyük baykuş desenleri hazırlamıştık. Ordaki tarifle birleştirerek baykuş ailesi örebilirsiniz.

Adım adım resimlerle baykuşun nasıl yapıldığına göz attık. Maviler, yeşiller, pembeler, sarılar ile baykuşlar örebilirsiniz. Renk renk baykuşlarla çeşitli süsler yapabilirsiniz. Baykuş kapı süsü yapımı için bitmiş örneklere bir göz atalım. Örgülerimizde kullanmak için bizlere fikir verir.

Baykuş Kapı Süsü Yapımı 36

Baykuş Kapı Süsü Yapımı 35

Baykuş Kapı Süsü Yapımı 34

Baykuş Kapı Süsü Yapımı 33

Baykuş Kapı Süsü Yapımı 32

Baykuş Kapı Süsü Yapımı

Baykuş Kapı Süsü Yapımı 1

Kaynak : http://svartahusets.blogspot.com/2015/01/monster-pa-barnvagnsmobil-med-ugglor.html#links

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler