Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklardan Son Moda Çanta Yapılışı

Renk renk boncuklar ve metal halkalarla harika bir çanta yapıyoruz. Boncuklardan son moda çanta yapılışını çok beğenecek birçok renkle yapacaksınız. Özel günlerinizin de favori aksesuarlarından biri olacak. Abiye çanta modelleri olarak da kullanıma uygun. Çantanın tüm aşamaları videoda yer alıyor. Takip ederek biraz da merakınız varsa rahatlıkla yapabilirsiniz. Mor renkle yapılan çantada gold halkalar kullanıyoruz. Her renk boncukla yapılacak muhteşem bir model.

Boncuklardan Son Moda Çanta Yapılışı

Örgü çanta modellerinde çok güzel modellere değindik. Kiminde örgü aplikeler, kiminde el nakışları kanaviçe etamin örnekleri, kiminde ise boncuklar kullandık. Mesela file süslemeli örgü çanta yapılışı tahta boncuklarla süslediğimiz modellerden. Aplikeli çanta modelleri arasında ise tavus kuşu örgü çanta yapılışı var. Aplikeleri örgü küpe yapımı gibi çeşitli aksesuarda da kullanabilirsiniz. Boncuklu çanta modelleri ise mutlaka incelemeniz gereken modelleri içeren harika bir galeri. Ayrıca galeri içinde ünlü markalarda gördüğümüz boncuklu çanta yapılışı da var. Hazır mısınız? Boncuklardan son moda çanta yapılışını öğrenmeye geçiyoruz.

Boncuktan Çanta Nasıl Yapılır?

Kendin yap projelerinden harika bir fikir daha. Bu kez kendimize çok çanta örüyor içine astar geçiriyor ve severek kullanıyoruz. Tabi çantanın yapılışında metal halkalar da kullanıyoruz. Çantanın boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Videodaki oldukça küçük. İçine bir ruj ve 1-2 eşya sığar. Bu yüzden daha büyük çalışabilirsiniz.

Çantanın ölçüleri ise 14x15x6 cm civarında. Yapması zor değil. Malzemeleri de etrafımızdan rahatlıkla bulabiliriz. Boncuklar akrilik boncuk ve 8 mm. Halka ise 4,5 cm. 27 adet kullanılmış. Boncuk ise 750 adet kullanılmış. Daha büyük yapmak istiyorsanız boncuk ve halka miktarını artırmalısınız. Çantada kullanılan misina 0, 6 mm. Çanta astar ve ana kumaş 18 x 35 cm civarında. Fermuar 21- 23 cm. Askı uzunluğu ise 35 cm.

Boncuklardan Son Moda Çanta Yapılışı 1

Boncuklardan Son Moda Çanta Yapılışı 2

Boncuklardan Son Moda Çanta Yapılışı 3

Boncuklardan Son Moda Çanta Yapılışı 4

Boncuklardan Son Moda Çanta Yapılışı 5

Son olarak videoya geçiyoruz. Boncuklardan son moda çanta yapılışını öğreniyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler