Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Çanta Modelleri

Sizlere daha önce hiçbir yerde görmediğiniz boncuklu çanta modelleri hazırladık. Videolu olarak güzel bir çantanın yapılışını hazırladık. Daha sonra çeşitli boncuklarla hazırlanmış en güzel örneklerden oluşan boncuklu çanta modellerini hazırladık. Çeşit boncuklarla yapılmış harika çantalar. Boru boncuklarla, kristal boncuklarla, tahta boncuklarla yapılmış şahane modeller. Örgü çanta modellerinde boncukları netten, hobi marketlerden malzemeleri alabilirsiniz. Daha önce birkaç değişik boncuklarla, pullarla çantalar yapmıştık. Pullu file yapımı hoşunuza gidecek çantalardan. File süslemeli örgü çanta yapılışı tahta boncuklarla yaptığımız bir çanta. Örgü çanta yapılışı ise kum boncuk ve incilerle süslediğimiz bir çanta. Birazdan paylaşacağımız modeller sadece boncuklardan oluşuyor. İsterseniz içine astar geçirebilirsiniz. Deniz kabukları ile süsleyebilirsiniz. Örneklerini birazdan göreceğiz. Boncuk çanta yapımı ile bir model yapılışı paylaşacağız. Renkli boncuklarla yapılmış örnek. Galeride ise 99 tane model var. Beğendiklerinizi yapabilirsiniz. Bu çantalar satın almak istediğinizde çok pahalı. Ama kendimiz daha ucuza mal ederek bu şık çantaları yapabiliriz.

Boncuklu Çanta Örme Modelleri

Şahane modeller hazırladık. 99 tane boncuklarla yapılmış çantalar. Yine güzel bir çantanın yapılışını videolu olarak hazırladık. Sonra benzer tekniklerle yapılan çantalar hazırladık. Boncuklu çanta modelleri için tahta boncuklar, uzun boncuklar, kum boncuklar gibi birçok çeşidi kullanabilirsiniz. Çeşitli boylarda inciler kullanabilirsiniz. Çantalarınızı boncuklu yazlık çanta yapımı olarak da kullanabilirsiniz. Boncuk çanta zara, boncuk çanta mango gibi ünlü markalarda gördüğünüz çantaları evde yapabilirsiniz. Şimdi boncuklu çanta modellerinin güzel bir örneğinin yapılışını izleyelim.

Güzel bir çantanın yapılışını izledik. Şimdi boncuklu çanta modellerinin en güzel örneklerini inceleme vakti. Tüm modelleri tek tek inceledim. Muhteşem modeller var. Şimdi galeriyi inceleme zamanı sizde.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler