Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Çanta Modelleri Yapılışı Anlatımlı

Örgü çanta modellerinden çok beğeneceğiniz bir örnek. İlk defa örgü yapacaklar için zor bir model. Örgü çanta yapımını ilk gördüğümde makrome çanta modellerinden sandım. Ama örgü ile tığ ile yapılmış bir model. Makrome modellerinden örgü çanta modelleri de örebilirsiniz. Tığ ve şiş ile örgü çantalar da yapabilirsiniz. Örgü çanta modelleri 2020 yılında trend olacak modellerden. El örgüsü çanta için çeşitli ipler kullanabilirsiniz. Kağıt ipler ( örmesi biraz zor olabilir), hasır iplerle hasır çanta yapımı olarak kullanabilirsiniz. Örgü çanta modelleri yapılışı anlatımlı model trabzanlara önden batılarak yapılan bir örnek. Biraz tığ işi biliyorsanız yapabilir, örebilirsiniz. Çantalardan son paylaştığımız modeller arasında kağıt iplerle örülmüş çok güzel bir örnek var. Örmek isterseniz deniz kabuğu şeklinde çanta yapılışından ulaşabilirsiniz.

Açıklamalı Örgü Çanta Yapımı

Örgü çanta modelleri yapılışı anlatımlı çok güzel altları püsküllü bir örnek. Orta seviyede zorlukta. İlk defa örgü örecekler biraz zorlanabilir. Sonrası kolay. 4 mm tığla öreceğiniz ipler seçebilirsiniz. 6 adet krem rengi iplikten, 1 adet kahverengi iplikten kullanılmış. Çantanın boyutları 45,5 cm genişliğinde, 30, 5 cm yüksekliğinde. Sizde istediğiniz boyutlarda örebilirsiniz.

Örgü Çanta Modelleri Yapılışı Anlatımlı 1

Çantamızın şeması yukarıdaki gibi. Trabzanlara önden ve arkadan batarak baklava dilimlerini oluşturuyoruz. Çantanın alt kısmına püsküller takıyoruz. Üste kahverengini kullanıyoruz. Elbiselerle, pantolonlarla birçok kıyafetimizle kullanıyoruz. İşte çantamızın son hali. Kaynak kısmındaki linkten daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Örgü Çanta Modelleri Yapılışı Anlatımlı 2

Örgü Çanta Modelleri Yapılışı Anlatımlı 4

Örgü Çanta Modelleri Yapılışı Anlatımlı 8

Örgü Çanta Modelleri Yapılışı Anlatımlı 7

Örgü Çanta Modelleri Yapılışı Anlatımlı 3

Örgü Çanta Modelleri Yapılışı Anlatımlı 5

Örgü Çanta Modelleri Yapılışı Anlatımlı 6

Örgü Çanta Modelleri Yapılışı Anlatımlı

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/row-en/patons-mock-rame-crochet-bag/PAC0103-025575M.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler