Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt İpten Deniz Kabuğu Çanta

Örgü çanta modellerinden şahane yepyeni bir örnek. Birçok farklı ip çeşidi ile örebilirsiniz. Deniz kabuğu örgü çanta tarifini sizlere videolu olarak hazırladık. Yine şemalar da mevcut. Rahatlıkla örebilirsiniz. Kağıt ipten çanta, çeşitli kalınlıkta iplerle çanta, organze kurdeleler ile çantalar örebilirsiniz. Farklı iplerle örülmüş çanta örneklerini de hazırladık. Deniz kabuğu şeklinde çanta genç kızlar için çocuklar için kendiniz için örebileceğiniz bir model olacak. Küçük bir çanta olduğu için hemen örüp bitirebilecek ve kullanabileceksiniz. İsterseniz içine astar da geçirebilirsiniz. Renk renk çeşit çeşit çantalar örebilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek için çantalar örebilirsiniz. Daha kalın iplerle, penye iplerle örerek kağıt ipten deniz kabuğu çanta olarak örüp kullanabilirsiniz. O zaman askı ve fermuar takmayacağız. Aynı şemayı örüp eğer gözünüze küçük gelirse tur sayılarını artırabilirsiniz. Yeni tariflerden oluşan birçok çantamız var. Değişik modeller arasında çam ağacı örgü çanta yapımı da var. Çok güzel. Tığ işi, amigurumi biliyorsanız, sık iğne biliyorsanız rahatça örebilirsiniz.

Deniz Kabuğu  Çanta Nasıl Örülür?

Kağıt ipten deniz kabuğu çanta modelini her tarz iple örebilirsiniz. İncilerle süsleyebilirsiniz. Pullu ipler kullanabilirsiniz. Yapılışını sizlere hem şemalı hemde videolu olarak hazırladık. Makrome ipleri, kağıt ipler, pamuklu ipler gibi birçok çeşitli ip var. Beğendiklerinizle örebilirsiniz. Deniz kabuğu şeklinde çanta şeması ile devam edelim.

Deniz Kabuğu Şeklinde Çanta 14

Deniz Kabuğu Şeklinde Çanta 15

Deniz Kabuğu Şeklinde Çanta 16

Deniz Kabuğu Şeklinde Çanta 17

Deniz Kabuğu Şeklinde Çanta 12

Deniz Kabuğu Şeklinde Çanta 8

Deniz Kabuğu Şeklinde Çanta 10

Deniz Kabuğu Şeklinde Çanta 6

Çantanın boyutları şeması bu şekilde. Su tası örneği ile yapıyoruz. Su taşı örneğini birçok farklı dantel örneklerinde, örgü şal modellerinde de kullandık. Şimdi güzel bir çantada kullanıyoruz. Aynı model ile örülmüş birçok çanta inceleyelim şimdi. Küçük örüp örgü cüzdan modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

Sıra geldi deniz kabuğu şeklinde çantanın videolu anlatımına. İyi seyirler.

Kaynak : https://ladynweb.ru/sumka-rakushka-kryuchkom-sxema.html

http://1ttam.com/product/detail.html?product_no=108&cate_no=1&display_group=3

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler