Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ayçiçeği Sırt Çantası Yapılışı

Örgü çanta modelleriyle devam ediyoruz. Sırada hepimizin çok beğeneceği bir tarif var. Ayçiçeği sırt çantası yapılışı. Tığ işi ile ördüğümüz tığ işi motif örneklerinden. Tığ işi çantalardan veya hazır olarak aldığımız herhangi bir çantadan bana sırt çantası daha kullanışlı geliyor. Özellikle anneler için. Hem içine birçok şey alıyor hem de sırtlarında çantayı taşıdıkları için çocuklarının ellerinden rahatlıkla tutabiliyor, gezebiliyorlar. Örgü sırt çantasını kendinize ayçiçeği renklerinde veya sevdiğiniz renklerde örebilirsiniz. Hatta tığ işi motif örneğini farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. El örgü hırka modellerinde, örgü yelek modellerinde veya bebek battaniyesi modellerinde kullanabilirsiniz. Hatta örgü paspas modelleri, örgü runner modelleri, örgü puf modellerinde bile kullanılabilir.

Örgü sırt çantası yapımı için video hazırladık. Pamuklu ipler ile çantanızı örebilirsiniz. Orta kalınlıkta makrome ipleriyle çantayı örebilirsiniz. Tabi şunu unutmamak gerekir. İplerin boyutları değiştiğinde çantanın boyutları da değişecektir. Dantel motifli sırt çantası yapılışı şahane bir model. Hatta bizlere şöyle bir fikir veriyor. Dantel motiflerimizi birleştirerek eski dantelleri değerlendirerek çantalara çevirebiliriz. Kendimize çantalar ördük. Şimdi kızlarımıza bir çanta örelim. En güzel tariflerine amigurumi çocuk sırt çantası nasıl örülür  ulaşabilirsiniz. Şimdi ise ayçiçeği sırt çantası yapılışına geçelim.

Ayçiçeği Motifli Çanta Nasıl Örülür?

Ortasında şerit halinde ayçiçeği motifi kenarlarında sık iğnelerle yapılmış muhteşem bir sırt çantası. Fermuarlı örgü çanta modeli çok şık ve kullanışlı. Hazır gibi. 4 mm tığla örülmüş bir çanta. Genişliği 25 cm, yüksekliği 31 cm, derinlik 15 cm. % 100 pamuklu iplik kullanılmış. Bu ip ve tığ ölçüsünde ördüğünüzde çantanın boyutları aşağı yukarı bu şekilde olacaktır.

Ayçiçeği Sırt Çantası Yapılışı

Muhteşem görünüyor değil mi. Eğer hazırsanız hemen ay çiçeği sırt çantası yapılışının videosunu izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler