Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Sırt Çantası Yapımı

Çok çok güzel bir model. Daha önce farklı örgülerde kullandığımız motifleri çantalarda da kullanabilirsiniz. Bu güzel motifi bebek battaniyesinde, kırlent modellerinde ve hırka modellerinde kullanmıştık. Şimdi şık örgü sırt çantası yapımında kullanıyoruz. Ben bayıldım. 3 renk uygulaması ile sizlere fikir verecek güzel bir çalışma. Bu motifle birlikte beğendiğimiz tığ işi motif örneklerini örgü çanta modellerinde kullanabiliriz. Bunu en güzel örnekleriyle görmüş oluyoruz. Örgü çocuk çanta modelleri içinde çok şık sırt çantaları var. Çocuklarınızın eşyalarını koymak için, okulda kullanmaları için onlara özel çantalar yapabilirsiniz. Penye ipten çanta yapımı sırt çantaları örebilirsiniz. Artık ipleri değerlendirmek için, daha önce ördüğünüz projelerden kalan iplerinizin atıllığından kurtulmak için örgü sırt çantası modellerini örebilirsiniz.

Motifli Örgü Sırt Çantası

Altıgen motiflerden şık çanta örüyoruz. Sırt çantası. Genç kızlarınız için örebilirsiniz. Örgü sırt çantası yapımını kendiniz için örebilirsiniz. Vakit bulup hemen kendim için örmek istiyorum. Çok şık değil mi. Çeşitli renklerde akrilik iplerle, pamuklu iplerle örebilirsiniz. Bu güzel çantayı örmek zor olmayacak. Motifleri bir araya getirerek örgü sırt çantası yapımını oluşturuyoruz. Sırt kısmı için motif kullanmıyoruz. Dilerseniz örebilirsiniz motifle çevreleyebilirsiniz. Şimdi şemalarımızı görelim.

Örgü Sırt Çantası Yapımı 1

Örgü Sırt Çantası Yapımı 2

Örgü Sırt Çantası Yapımı 3

Örgü Sırt Çantası Yapımı 4

Örgü Sırt Çantası Yapımı 5

Örgü Sırt Çantası Yapımı 6

Örgü Sırt Çantası Yapımı 7

Tam ve yarım motiflerle, trabzanlarla şık bir çanta ördük. Çantamızın boyutları 25 cm genişliğinde 30 cm uzunluğunda. Taban için 13 tur örüyoruz.

Örgü Sırt Çantası Yapımı

Ve çantamız bittiğinde aşağıdaki gibi görünecek. Gerçekten çok hoş bir çanta.

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/ryukzak-kryuchkom-iz-shestiugolnyih-motivov-shemyi/

https://item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.5-c-s.w4002-14588281489.28.179737a231Jbmn&id=545278189482

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler