Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yapılışı Çok Merak Edilen Çiçekli Çanta

Kağıt ip örgü modellerinden çok güzel bir çantanın yapılışıyla devam ediyoruz. İnstagram fenomenlerinden. Bu çanta çok soruldu çok merak edildi. Hemen anlatımını Türkçe videolu olarak hazırladık. Takip ederek keyifle örebilirsiniz. Rafya ipten çanta modelleri, kağıt ipten çanta modelleri olarak öreceğiniz güzel ve şık bir model. Kağıt ip çanta modellerinden çok güzel örnekler paylaştık. Mesela paylaştığımız örnekler arasında kağıt ipten papatya çanta yapılışı yer alıyor. Tığ işi motifli modellerden oluşuyor. 2 renkli örgü modelleri olarak ördüğümüz çanta çok sevildi. Örmesi oldukça kolay ve keyifli. Kağıt ipten deniz kabuğu çanta ise yine çok sevilen modellerimiz arasında yer alıyor. Birçok kişi tarafından örüldü, birçok kişi tarafından videosu çekildi. Sizde örmek isterseniz önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi yapılışı çok merak edilen çiçekli çantanın detaylarını öğrenmeye geçelim.

Kağıt İpten Çiçekli Çanta Nasıl Örülür?

Rafya ip veya kağıt ip kullanarak çiçekli çantayı örebilirsiniz. Aynı ölçülerde aynı şekillerde öreceğiniz gibi farklı boyut ve şekillerde de çantayı örebilirsiniz. Yine çiçekleri örgü suluk kılıfı olarak da kullanabilirsiniz. Her daim yanınızda olacak kullanmaktan keyif alacağınız çantalardan. Örgü plaj çantası olarak da çok şık durur.

Yapılışı Çok Merak Edilen Çiçekli Çanta

Çantamızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. O halde hemen anlatıma geçelim ve yapılışı çok merak edilen çiçekli çantayı örelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler