Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt İp Çanta Modelleri

Kağıt iplerden hiçbir yerde görülmemiş yepyeni çanta modelleri hazırladık. Kağıt iple, hasır iple, rafya iplerle veya farklı iplerle kendimize çok şık çantalar örüyoruz. Bugün kağıt iple örülmüş veya kağıt iple de örülebilecek çanta modelleri hazırladık. Daha önce hiç gördüğümüz kağıt ip çanta modelleri de galeride mevcut. Kağıt ipi örmesi biraz zor. Sert bir ip olduğu için. Islatarak yumuşatarak örenler var. Ama ben ıslatmadan direk örüyoruz. Tabi biraz parmakları yoruyor. Dinlenerek örmek daha iyi sanırım. Kağıt iplerle kendinize çok şık örgü plaj çantaları, örgü sırt çanta modelleri, örgü omuz çantaları örebilirsiniz. Birazdan örnekleri inceleyeceğiz. Şimdi birkaç modelde daha önce ördüğümüz çantalara değinelim.

Kendimize çok şık plaj çantası örebiliriz. Nasıl bir model örelim derseniz kağıt ip plaj çantası yapımı şahane bir model. Örülmeye değer. Baklava dilimlerinden ajurlarla örülmüş bir model. Bu model sayesinde tatilde herkes sizin çantanızı soracak. Kağıt ip çanta yapılışı ise çok şık daha kolay modelle ördüğümüz sırt çantası örneği. Hasır ip çanta modelleri ve yapılışlarında da kağıt ipler kullanabilirsiniz. Sert ipler olduğu için uyumlu olur. Kağıt ipten çanta yapımı anlatımlarına, farklı modellere önceki içeriklerden de ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni modelleri inceleyelim.

En Güzel Kağıt İp Çanta Modelleri

Bildiğimiz desenler ve yeni desenlerden oluşmuş bir galeri hazırladık. Kağıt ip çanta modelleri. Severek öreceğimiz yeni modeller bu sezona damgasını vuracak. İki renkli kağıt ipten çanta, çok renkli olarak örülen çantalar, tek renkli çantalar veya plastik halkalar kullanılarak örülmüş birçok çanta mevcut. Modelleri inceleyebilir daha önceki içeriklerden tariflere ulaşabilirsiniz.

Çantaları örerken kumaşlardan, kotlardan, dantellerden de faydalanabiliriz. Eğer hazırsanız kağıt ip çanta modellerini inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler