Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fıstıklı Örgü Çanta Yapımı

Renkli fıstıklardan oluşan bir çanta tarifi var sırada. Örgü çanta modellerinden şeker gibi bir model. Fıstıkları evde kalan iplerinizle örebilirsiniz. Bu güzel örgüyü sadece çanta modellerinde değil bebek örgü modellerine uyarlayarak da örebilirsiniz. Bebekler için bere modelleri, boyunluk modelleri, yelek modelleri örebilirsiniz. Bugün çantada kullanacağız bu örneği. Örgü çanta modelleri örneklerinin en güzel tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Resimli anlatımlı, şemalı anlatımlı, videolu anlatımlı birçok model. Geçtiğimiz günlerde file süslemeli örgü çanta yapılışı değişik ve çok sevilen modellerden. 1 çanta örüp 2 farklı şekilde kullandığımız bir model. Fıstıklı örgü çanta yapımı da beğeneceğiniz modeller arasında yerini alacak. Hadi şimdi detaylı yapılışına geçelim. Ve keyifle örmeye başlayalım.

Örgü Çanta Modelleri Örnekleri

Çok şık bir çanta örüyoruz. Hem lacivert renkle örülmüş hemde beyaz renkle örülmüş örneğini göreceğiz. İçine astar uygulaması da yaptığımız çok güzel bir çanta. Yine fıstıklı örgü çanta yapımının kenar kısımlarını püsküllerle süslüyoruz. Fıstıkların renginde püsküller yapıyoruz. Omzunuzda veya elinizde zincirle taşınabilecek tığ işi çanta. Askı olarak deri askı, zincirler kullanabilirsiniz. Farklı renkte kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz.

Çanta için istediğiniz renkte iplikler, iplerimize uygun tığ, 30 zincir, çanta için klips, çantanın içi için astar kumaşı. Çantamızın boyutları 17 x 23 x 10 cm ebatlarında olacak.

Fıstıklı Örgü Çanta Yapımı 5

Fıstıklı Örgü Çanta Yapımı 6

Fıstıklı Örgü Çanta Yapımı 13

Fıstıklı Örgü Çanta Yapımı 7

Şimdi çantanın astarı için aşağıdaki şemayı kullanabilirsiniz.

Fıstıklı Örgü Çanta Yapımı 8

Çantamızın tüm şemasını gördük. Şimdi renk uygulamalarını görelim. Harika oldular. Cıvıl cıvıl. Çantanın yan kısmında püsküllerin yanında farklı aksesuarları da kullanabilirsiniz.

Fıstıklı Örgü Çanta Yapımı 5

Fıstıklı Örgü Çanta Yapımı 2

Fıstıklı Örgü Çanta Yapımı 10

Fıstıklı Örgü Çanta Yapımı 9

Fıstıklı Örgü Çanta Yapımı 11

Fıstıklı Örgü Çanta Yapımı 12

Fıstıklı Örgü Çanta Yapımı 3

Fıstıklı Örgü Çanta Yapımı

Fıstıklı Örgü Çanta Yapımı 1

Kaynak : https://ladynweb.ru/sumka-cherez-plecho-kryuchkom-sxema.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler