Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Bozuk Para Cüzdanı

Örgü cüzdan modelleri yapımı hazırladık. Modelin orjianal ismi fasulye örgü. Çok şık bir model. Daha öncede sizlere farklı modellerde hazırlanmış cüzdan modelleri hazırlamıştık. Şimdi o modeller arasına yepyeni bir model daha ekliyoruz. Yapılışı hem şamalı , hem de videolu olarak sizlerle. Önceki modellerimizden popcorn örgü cüzdan yapılışı çok güzel bir model. Popcorn örgü modellerinden birçok örnek paylaştık. Özellikle battaniye modelleri yapımı paylaşmıştık. Cüzdan örgü modelleri son zamanlarda çokça örülüyor. Bizde sizler için en yeni modelleri bulup anlatımlı olarak yayınlamaya çalışıyoruz. Örgü cüzdan yapılışı ilk paylaştığımız modellerden. Siyah ve beyaz iple shell dikiş modeli ile. Çok güzel bir örnek. Kağıt ipten çanta modellerinde çok kullanılıyor. Kolay cüzdan örgü yapımı da kolay modellerden. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok güzel bir model.

El Yapımı Örgü Cüzdan

Tığ İşi Bozuk Para Cüzdanı 3

Çok güzel ve kolay bir model. Modelin sizlere şemasını vereceğiz. Daha sonra videolu olarak anlatımını yayınlayacağız. Aklınıza takılan herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. Birkaç saatte öreceğiniz çok güzel bir cüzdan. Tek renk olarak da yapabilirsiniz. Her turda renk değiştirerek de. Ve isterseniz ebruli , patik iplerle de. Şimdi modelin şemasını görelim.

Tığ İşi Bozuk Para Cüzdanı 2

Şemada daireler zinciri, uzun çizgiler ise aynı yere fıstık yapmayı temsil ediyor. Şimdi modelin nasıl yapıldığına videosuna geçelim.

Cüzdanımız hazır. Mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Tığ İşi Bozuk Para Cüzdanı

Tığ İşi Bozuk Para Cüzdanı 1

 

Kaynak : https://www.crochetbeja.com/bean-stitch-purse-crochet-pattern-tutorial/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler