Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Plastik Şeritten Kilim Desenli Çanta Yapılışı

Kilim desenli çantalar örüyoruz. Çantamızda ise plastik şeritleri kullanıyoruz. Etraftan topladığımız şeritleri veya netten aldığımız şeritleri çanta yapımında kullanabiliriz. Plaj çantası modelleri, alış veriş çantası, pazar çantası olarak kullanabiliriz. Tabi bu çantaların örülmüş hali de satış yapılıyor. İsterseniz direk olarak çantayı alabilirsiniz. Kendin yap projeleri ile ilgilenenler kendi çantalarını örmek isteyenler için çok güzel bir model. Yine plastik şeritleri kullanarak çanta örmüştük. Deseni kareli çok renkli çantalardan. Eğer yapılışını merak ediyorsanız plastik şeritten çanta yapımına göz atabilirsiniz. Şeritler bulamadığımızda çanta yapımında pipetleri de kullanabiliriz. Pipetten çanta nasıl yapılır ilginizi çekecek projeler arasında. Ben bunları yapmak istemiyorum çanta örmek istiyorum diyorsanız geleneksel pazar filesi yapımına göz atabilirsiniz. Eski tişörtten pazar çantası yapımı da ilginizi çekecek modeller arasında. Giymediğimiz, kullanmadığımız çok sevdiğimiz tişörtleri çanta yapımında kullanabiliriz. Plastik şeritten kilim desenli çanta yapılışı için detaylara geçiyoruz.

Plastik Şeritten Kilim Desenli Çanta Nasıl Yapılır?

Farklı renklerde plastik şeritler hazırlıyoruz. Daha sonra bu şeritleri çanta yapımında kullanacağız. Tüm aşamaları baştan sona videoda yer alıyor. Malzeme olarak seçtiğimiz, bulduğumuz renklerde plastik şeride ihtiyacımız olacak. Aynı zamanda kalın serumlar kullanacağız.

Plastik Şeritten Kilim Desenli Çanta Yapılışı 3

Plastik Şeritten Kilim Desenli Çanta Yapılışı 4

Plastik Şeritten Kilim Desenli Çanta Yapılışı 5

Plastik Şeritten Kilim Desenli Çanta Yapılışı 6

Plastik Şeritten Kilim Desenli Çanta Yapılışı 7

Taban kısmı ile çantaya başlıyoruz. Tabanı tamamladığımızda üst kısımları örmeye başlıyoruz.

Plastik Şeritten Kilim Desenli Çanta Yapılışı 8

Plastik Şeritten Kilim Desenli Çanta Yapılışı 9

Plastik Şeritten Kilim Desenli Çanta Yapılışı 10

Plastik Şeritten Kilim Desenli Çanta Yapılışı 11

Plastik Şeritten Kilim Desenli Çanta Yapılışı 1

Plastik Şeritten Kilim Desenli Çanta Yapılışı 2

Plastik Şeritten Kilim Desenli Çanta Yapılışı

Çanta tamamlandığında çok güzel duruyor. Son olarak videoya geçelim. Plastik sepet çanta yapımını izliyoruz. Plastik şeritten kilim desenli çanta yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler