Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fındık Örgü Çanta Yapımı

Çok güzel bir model daha. Fındık örgü çanta yapımı. Popcorn örgü modellerinden çok şık bir çanta. Askı ekleyerek çapraz çanta olarak da yapabilirsiniz. Örgü clutch çanta olarak da kullanabilirsiniz. Örgü çanta modellerinin en güzel örneklerini sizler için hazırlamaya devam ediyoruz. Popcorn örgü daha çok bebek battaniye modellerinde kullanıyoruz. Ve tabi diğer örgülerde de. Örgü şapka modellerinde, atkı modellerinde, şal modellerinde de çok şık duruyor. Çantaları unutmayalım tabi. Örgü çanta yapımı anlatımlı birçok örneği sizlerle birlikte paylaştık. Bazen yepyeni iplerle bir model ördük. Bazen evde kalan ipleri değerlendirme işlemleri yaparak renk renk çantalar ördük. Bazen kendimize çok şık çantalar ördük, bazen çocuklarımıza. Tığ işi sevimli panda çanta yapılışı kızınızın veya kendiniz kullanacağı çok güzel bir çanta. Fındık örgü çanta yapımını da kızınıza veya kendinize yapabilirsiniz. Hediyelik fikirler arıyorsanız sizin emeğinizden oluşan bu şık çantayı ta hediye edebilirsiniz.  Yavaş yavaş tığ işi örgü çanta yapılışına geçelim.

Fındık Örgü Çanta Nasıl Yapılır?

Çantanın yapılışı kolay. Daha önce popcorn örgü ördüyseniz rahatlıkla bu çantayı örebilirsiniz. Çanta için iplik, astar için kumaş, kesmek için makas, iğne iplik, tığ ve tabi fermuar gerekli.

Fındık Örgü Çanta Yapımı 3

Çantanın boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Şimdi örneğin nasıl yapıldığını videolu olarak görelim.

Modele zincir sayısı 4 ve katları +3 zincir çekerek başlayabilirsiniz. Aynı ölçülerde 2 parça ördükten sonra resimdeki adımları takip edelim.

Fındık Örgü Çanta Yapımı 1

Fındık Örgü Çanta Yapımı

Ve çantamız hazır. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Fındık Örgü Çanta Yapımı 2

Fındık Örgü Çanta Yapımı 4

Kaynak : http://susimiu.es/como-tejer-un-neceser-en-punto-de-avellana-%E2%99%A5-bolitas/

Benzer İçerikler
One thought on “Fındık Örgü Çanta Yapımı”
  1. Sirja Kirsch dedi ki:

    Väga kaunid kotid.Olen vaimustuses.Suur soov ise ka selliseid teha.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler