Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Çanta Modelleri Açıklamalı

Örgü çanta nasıl yapılır? Sizler için çok güzel bir model hazırladık. Yine hem şeması var. Hemde videosu. Çok şık bir model. Bu modelin benzerlerini daha önce görmüş olabilirsiniz. Örgü çanta modelleri tariflerimize yeni ve güzel bir örnek hazırladık. Dantelli şık bir çanta. Örgü çanta yapımı anlatımlı güzel bir model yayınlamıştık daha önce. Rengarenk çok şık bir çanta . Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok güzel bir proje. Evde kalan iplerinizi değerlendirerek çizgili bir çanta yapabilirsiniz. Örgü çanta modelleri arasından en sevdiğim modellerden birisi wayuu mochilla bag modelleri. Çok güzel desenler oluşturularak el emeği göz nuru çantalar yapılıyor. Wayuu çanta nasıl yapılır daha önce detaylı olarak bahsetmiştik. Örmek isteyenler önceki yazılarımızı takip edebilirsiniz. Şemaları örgüye uyarlıyorsunuz ortaya çok güzel sonuçlar çıkıyor. Çanta modelleri arayanlar , örmek isteyenler bu çantadan örebilirler.

Örgü Çanta Modelleri Yeni

Örgü Çanta Modelleri Açıklamalı 2

Her mevsim kullanabileceğiniz şık bir çanta. Ve her kıyafetinize uyacak güzel bir model. Tığ işi örgü modellerinden çok güzel bir örnek. Şimdi yapılışını gösteren şemayı gösterelim.

Örgü Çanta Modelleri Açıklamalı

Şemada daire zinciri , siyah nokta ilmek kaydırmayı, üzeri açık uzun çizgi tekli trabzanı, üzeri kapalı uzun çizgi trabzanı, üzerinde 2 çizgi bulunan uzun çizgi ise tığa iki kez ip dolayarak yapılan trabzanı temsil ediyor. En sondaki sembolde ise aynı yere tığa 2 kez ip dolayarak trabzan yapalım ve son ilmekleri birlikte örelim. Çantanın nasıl yapıldığına dair videomuzu izleyelim.

Ve çantamız çok şık oldu.

Örgü Çanta Modelleri Açıklamalı 1

Kaynak : https://www.crochetbeja.com/pretty-handbag-crochet-pattern-tutorial/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler