Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Papatya Emoji Örgü Çanta Yapılışı

Emoji örgü modellerinden çok hoş bir çantayla devam ediyoruz. Sırada çok seveceğimiz bebek battaniyesi modellerinde, bebek örgülerinde, örgü suluk kılıfı modellerinde kullanacağımız bir model var. Papatya emoji örgü çanta yapılışı. Emojilerimiz için sarı renk kullanacağız. Papatyalar için ise renk renk ipler kullanacağız. Daha sonra çantamızı bej, beyaz gibi birçok renkle örerek motifleri birleştireceğiz. Ortaya çok güzel bir çanta çıkacak. Motifi sadece çantalarda değil örgü ile tişört süslemede kullanabiliriz. Bebek battaniyesi modellerinde kullanabiliriz. Bebek hırkalarında, bebek yeleklerinde de çok sevimli, minnoş durur. Örgü çanta modellerinden yola çıktık ama aynı motiften birçok model türettik.

Şimdi farklı çanta modellerinden bahsedelim. Puf puf çiçekler örmüştük. Puf çiçekleri lif modellerini süslemek için kullanmıştık. Ayrıca çanta örmede de kullanmıştık. Eğer motiflerin çanta örüldüğünde  nasıl durduğunu merak ediyorsanız çiçek motifli bebek battaniyesi yapılışına göz atabilirsiniz. Afrika menekşesi örgü çanta yapımı ise kolay ve güzel örgülerden. Hazırsanız hemen papatya emoji örgü çanta yapılışına geçelim.

Papatya Emoji Çanta Nasıl Örülür?

Pamuklu iplik, 3,5 mm tığ ile harika bir çanta örüyoruz. Sarı renk ve beyaz renkle papatyalarımızı örüyoruz. Daha sonra birçok farklı renk kullanarak papatyaların kenarını yapıyoruz. Papatyanın kenarında bulunan renkli yaprakları için eğer elinizde parça ipleriniz varsa onları kullanabilirsiniz. Böylece onları da değerlendirmiş oluruz.

Papatya Emoji Örgü Çanta Yapılışı 2

Papatya Emoji Örgü Çanta Yapılışı 3

Papatya Emoji Örgü Çanta Yapılışı 1

Papatya Emoji Örgü Çanta Yapılışı 4

Papatya Emoji Örgü Çanta Yapılışı 5

Papatya Emoji Örgü Çanta Yapılışı

Çanta modellerinde ve daha birçok örgüde kullanacağımız papatya emoji örgü çanta yapılışı için anlatıma geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler