Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Papatya Motifli Örgü Sırt Çantası

Örgü modelleri ve yapılışlarından bugün papatya motifleri kullanarak tığ işi çantalar öreceğiz. Papatya motiflerini genelde örgü hırka modelleri, örgü bebek battaniyesi modellerinde kullanıyoruz. Bugün de aynı motifle örgü çanta modelleri öreceğiz. Bugüne kadar sırt çantası modellerine çok güzel örneklerden bahsettik. Şimdi biraz onlara değinelim. Papatya motifli örgü sırt çantası detaylarına geçeriz.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz sırt çantalarından bahsedeceğiz. Dantel modellerini, dantel motiflerini çok severiz. Eski dantel modellerini de inceleyerek beğendiğimiz motiflerle çantalar örebiliriz. Tıpkı dantel motifli sırt çantası yapılışında olduğu gibi. Motif ve sık iğnelerle çantalar örebiliriz. Ayçiçeği sırt çantası yapılışı kolayca öreceğimiz örneklerden. Örgü sırt çantası yapımı ise en çok beğendiğim modellerden biri. Bebek battaniyesinde, el örgü hırka modellerinde kullandığımız motifleri çanta yapımında kullanmıştık. Örgü sırt çanta modelleri yapılışı için anlatıma geçiyoruz.

Papatya Motifli Sırt Çantası Nasıl Örülür?

Pembe rengi ve beyaz papatyalarıyla çok güzel bir çantanın yapılışını izleyeceğiz. Motif sayısını belirleyerek çantanın boyutlarını da belirleyebiliriz. Aynı motifle portföy çantalar, örgü kalemlikler örebiliriz.

Papatya Motifli Örgü Sırt Çantası

Çantayı tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Papatya motifli örgü sırt çantası anlatımına geçelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler