Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı

Harika bir çanta yapılışı var sırada. Örgü sırt çantası modellerinden bir örnek. Renkli dantel ipleri ile klasik dantel ipleri ile örebilirsiniz. Dantel motifli sırt çantası yapılışından yola çıkarak beğendiğiniz dantel örnekleri motifleri ile çantalar yapabilirsiniz. Motif çok güzel bildiğimiz bir motif. Daha önce farklı yerlerde farklı örgülerde görmüş olabilirsiniz. Dantel masa örtüsü modellerinde, dantel vitrin içi takım modellerinde görmüş olabilirsiniz. Eski bir örnek. Çantaya uyarlandığında da harika olmuş. Örgü çanta modelleri için çeşitli boylarda örebilirsiniz. Örgü sırt çantası modelleri, omuz çantası modelleri, clutch çanta modelleri örebilirsiniz. Anlatımlı çok güzel çanta modellerimiz var. Şimdi onlara değinelim. Daha sonra yeni modelin tarifine geçelim. Örgü sırt çantası yapımı yine motiflerle ördüğümüz daha çok bebek battaniyesinde kullandığımız motiften oluşan muhteşem bir model. Deniz kabuğu şeklinde çanta kağıt ipten çanta modellerinin en güzel örneklerinden. Daha fazla model anlatımı için önceki yazıları inceleyebilirsiniz. Şimdi dantel motifli sırt çantası yapılışını inceleyelim.

Örgü Motifli Çanta Yapımı

Deri askılarla tamamlanmış dantel motifli sırt çantası yapılışı hazırladık. Hem şemalı hem de videolu olarak hazırladık. Tığ işi örgü biliyorsanız keyifle öreceğiniz çantalardan biri olacak. 2 mm tığ ile örülmüş pamuklu ipler kullanılmış bir çanta. Beyaz renkle ve renkli ebruli iplerle örülmüş örneklerini göreceğiz. Çantanın boyutları 21 x 23 cm ebatlarında. İçi astarlı deri parçalarla tamamlanmış bir çanta.

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı 5

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı 6

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı 10

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı 7

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı 9

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı 15

Şemada daire zincir, x sık iğne, diğer semboller ise tekli trabzan ve trabzan anlamına geliyor. Dantel motifli sırt çantası yapılışı aşamalarını paylaştık. Şimdi çantamızın son halini görelim. Daha sonra videolu yapılışına geçelim.

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı 13

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı 12

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı 11

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı 4

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı 3

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı 1

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı 2

Dantel Motifli Sırt Çantası Yapılışı 14

 

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8266

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler