Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt İpten Çanta Örnekleri

Kağıt ip örgü modellerinden çok güzel daha önce hiç görülmemiş çanta örnekleri hazırladık. Bu modellerin maalesef yapılışı yok. Fakat görsele bakarak veya daha önceki içeriklerimizi inceleyerek çantaları örebilirsiniz. Kağıt ip çanta olarak örebileceğimiz gibi ip olarak hasır ipleri, koton ipleri de kullanabiliriz. Renkli hasır ipler var. Çanta örüldüğünde çok güzel duracaktır. Yine koton iplerle örüldüğünde de çantalar daha uzun ömürlü olarak kullanılacaktır. Yıkaması da kolay olacaktır. Kağıt ipten çanta örneklerine geçmeden önce daha önce ördüğümüz birkaç modele değinelim.

Bugüne kadar kağıt ip çanta modellerinden çok güzel örneklerin yapılışını paylaştık. Her paylaştığımız çanta da olay oldu. Çok sevildi. Çok örüldü. Tabi ören arkadaşlarımız nedendir bilinmez bizde gördüklerinden hiç bahsetmiyorlar. Çok sevilen videoları çekilen çantalardan biri deniz kabuğu çanta. Kağıt ipten deniz kabuğu çantadan tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Kağıt ip beymen çanta yapılışı yine çok sevilen modeller arasında. İki renk kağıt ipler kullanarak çantalar yapmak istiyorsanız kağıt ipten papatya çanta yapılışına göz atabilirsiniz. Mükemmel bir model. Gelin şimdi bizlere öreceğimiz çantalarda fikir verecek kağıt ipten çanta örneklerini incelemeye geçelim.

Kağıt İpten Çanta Örnekleri 79

Kağıt İpten En Güzel Çanta Modelleri

Oldukça popüler olan herkes tarafından örülen son zamanların gözde çantalarından. Kağıt ip çanta örnekleri herkes tarafından çok seviliyor. Doğal ve dayanaklı malzemeden örülen çantalar tek renk veya çok renkli olarak çalışılıyor. Biraz maliyetli bir ip olduğu için gram şeklinde satılıyor. Kağıt iplerle plaj çantası, günlük çanta, örgü cüzdanlar, portföy çantalar, sırt çantaları örebilirsiniz. Kağıt ipten örgüler örmek biraz ellerinizi zorlayabilir. Sert ip olduğu için zor oluyor. Tabi ıslatarak örenler var. Fakat ben çok tercih etmiyorum. Direk kendi doğal haliyle örüyorum.

Kağıt ip çanta örneklerine geçmeden önce araya şöyle kağıt ipten yapılmış güzel bir örgü kemer modelleri ekleyelim. Kemer olarak, çanta askısı olarak yapabilirsiniz.

Sıra geldi çantaları incelemeye. Birbirinden güzel el emeği göz nuru kağıt ip çanta örneklerini inceliyoruz. Kağıt ip çantaların bakımından bahsedecek olursak uzun süre kullanmak istiyorsanız çantanızı nemli bir bezle silebilirsiniz. Yıkamak burada doğru olmayacaktır. Eğer yıkamanız gerekiyorsa elde çok narin şekilde soğuk suyla yıkayabilirsiniz. Normal oda sıcaklığında kurutun. Asla kurutucuya atmayın. Kuru ve güneş görmeyen yerde saklamak da uzun süre kullanmak için doğru olacaktır.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler