Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt İp Beymen Çanta Yapılışı

Kağıt ip örgü modellerine yeni bir çanta yapılışı hazırladık. Tığ işi motif modelleriyle örülmüş Beymen çanta anlatımı. Kağıt ip beymen çanta yapılışında 3 renk ip kullanacağız. Motif bildiğimiz bir motif. Bebek battaniyesi modellerinde kullandığımız el örgü hırka modellerinde kullandığımız örneklerden. Kağıt ip örgü modellerini örerken çantaları tasarlarken birkaç rengi bir arada kullanabilirsiniz. Tıpkı birazdan paylaşacağımız tığ işi motif modelleriyle örülmüş çanta gibi. Çantayı yazlık örgü çanta olarak örgü plaj çantası modelleri olarak örebilirsiniz. Aynı motifle kağıt ip şapka modelleri de örebilirsiniz.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz çantalara değineceğiz. 2 renkli örgü modellerinden çantamız çok beğenilmişti. Kağıt ipten papatya çanta yapılışı. Tamamlandığında çok hoş duruyor. Yine aynı motifi şapka yapılışında da kullanabilirsiniz. Kağıt ipten deniz kabuğu çanta ise yine birçok kişi tarafından örüldü. Çok beğenildi. Beğendiğiniz tığ işi motiflerle, şiş örgü örnekleriyle çantalar örebilirsiniz. Popcorn motifler örmüştük. Detaylara renkli rafya ipten örgü çanta yapılışı muhteşem duruyor. Şimdi videoya geçelim yine tek renk veya 3 renk kullanarak öreceğimiz kağıt ip beymen çanta yapılışını öğrenelim.

Kağıt İpten Çanta Nasıl Öğrülür?

Bej, siyah ve beyaz kağıt ip kullanarak örülen motifli bir çanta. Ünlü markalarda gördüğümüz çantaları daha ucuza mal ederek kendimiz örebiliriz. Tığ işi veya şiş örgü örnekleriyle çantalar örebiliriz. Çantanın orjinal fiyatı 5. 750 TL. Kaynak kısmından orjinal çantaya ulaşabilirsiniz.

Kağıt İp Beymen Çanta Yapılışı 1

Kağıt İp Beymen Çanta Yapılışı 4

Kağıt İp Beymen Çanta Yapılışı 5

Kağıt İp Beymen Çanta Yapılışı 6

 

Kağıt İp Beymen Çanta Yapılışı

Çantayı tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Oldukça güzel bir model. O halde hemen videoya geçelim ve kağıt ip beymen çanta yapılışını öğrenelim.

Kaynak: https://www.beymen.com/p_beymen-medium-floral-colorblocked-kadin-rafya-canta_1160491

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler