Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Renkli Rafya İpten Örgü Çanta Yapılışı

Örgü çanta modellerinden çok güzel örneğin anlatımını hazırladık. Popcorn motiflerle çantamızı örüyoruz. Rafya ipten çanta, kağıt ipten çanta modellerinde sizde sevdiğiniz tığ işi motif modellerini kullanabilirsiniz. Genelde popcorn motifleri bebek battaniyesi yapımında kullanıyoruz. Bugün ise battaniyede kullandığımız örneği çanta yapımında kullanacağız. Tek renk olarak veya yine birkaç rengi bir arada kullanarak çantayı örebilirsiniz. İki renkli örgü modellerinden çanta olarak ördüğümüz kağıt ipten papatya çanta yapılışını inceleyebilirsiniz. Çok şık çantalardan. Kağıt ip çanta modellerini plaj çantası, omuz çantası, çapraz çanta olarak örebilirsiniz. Renkli iplerle ördüğünüz bir diğer çanta ise kağıt ipten renkli çanta yapılışı tam yazlık modellerden. Kağıt ipten muhteşem bir çanta daha. Kağıt ipten deniz kabuğu çanta birkaç ipi bir arada kullanarak öreceğiniz örneklerden. Şimdi yeni model renkli rafya ipten örgü çanta yapılışını izleyelim.

Popcorn Motiften Rafya İp Çanta Yapılışı

Pembe renkli rafya iple, kağıt iple harika bir çanta örüyoruz. Kare motiflerle ördüğümüz çantanın motiflerini istediğiniz uzunluk ve genişlikte örerek farklı boylarda çantalar örebilirsiniz. 500 gram rafya ip ve 3,5 mm tığla çantayı örüyoruz. Motifleri ön yüzde 6 diğer yüzde 6 olacak şekilde 12 motif örüyoruz. Motifleri birbirine sık iğne ile birleştiriyoruz. Daha sonra kenarlarına trabzanlarla çerçeveleri örüp iki parçayı birleştiriyoruz.

Renkli Rafya İpten Örgü Çanta Yapılışı

Renkli Rafya İpten Örgü Çanta Yapılışı 1

Motifleri örüp birleştirerek çantaya istediğiniz gibi şekil verebilirsiniz. O halde videoya geçip renkli rafya ipten çanta yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler