Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hasır Deseni Örgü Çanta Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında bugün çok şık çanta yapılışı hazırladık. Hasır deseni örgü çanta yapılışı. Daha önce farklı modellerde de kullandığımız güzel bir örnek. Bebek battaniyesinde kullandık. Örgü saç bandı modellerinde, örgü şapka modellerinde kullanabiliriz. Kağıt ip çanta modellerinde kullanabiliriz. Düz olarak ördüğümüz, süslediğimiz örgü çanta modellerini örgü çiçekler, örgü yapraklar, örgü aplike modelleri gibi desenlerle süsleyebiliriz. Tıpkı tığla örgü çanta yapımında olduğu gibi. Hasır çantamızı tığla örüyoruz. Beymen örgü çanta yapılışı hazırlamıştık. Hasır örneği ve şişle örülen hasır örneği. O çantadan da kendinize örebilirsiniz. Yapılışı çok merak edilen çiçekli çanta yapılışı hazırlamıştık. Koton iplerle, kağıt iplerle, makrome ipleri veya rafya iplerle çantayı örebilirsiniz. Koton iplerle veya farklı iplerle öreceğimiz hasır deseni örgü çanta yapılışını öğrenmeye geçelim.

Hasır Çanta Nasıl Örülür?

Tığ işi örgü modelleriyle ve koton iplerle öreceğimiz çok güzel bir çanta hazırladık. Koton ipler dışında kağıt, rafya gibi ipleri de kullanabiliriz. Çantayı sade bırakabilir veya çiçeklerle süsleyebiliriz. Çantada kullanılan örgü askı modeli de çok güzel duruyor. Bu modeli farklı çantalarınızda kullanabilirsiniz. Örgü kemer yapabilirsiniz.

 

Hasır Deseni Örgü Çanta Yapılışı

İki farklı renkle örülmüş çok güzel bir çanta. Örneği çanta dışında farklı modellerde de kullanabiliriz. Son olarak videoya geçelim hasır deseni örgü çanta yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler