Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hasır Çanta Süsleme Örnekleri

Bu sezonu bitirdik. Yeni bir sezon başlıyor. Eylül ayı geldi tatil sezonu kapanmak üzere. Okullar açıldı. Bu yüzden bu sene kullandığımız hasır çanta modellerini ve hasır şapka modellerini önümüzdeki sene için yeniliyoruz. Bu sayede yepyeni çantalarımız oluyor. Tığ işi örgülerle, şiş örgü örnekleriyle, dantel modelleri, kanaviçe etamin örnekleri, makrome modelleri, hazır danteller, fistolar, boncuklu şeritlerle dilediğiniz gibi çantalarınızı süsleyebilirsiniz. Eğer hasır şapka süsleme modellerini merak ediyorsanız tek yapmanız gereken hasır şapka süsleme örneklerini incelemek olacak.

Hasır Çanta Süsleme Örnekleri 68

Galeride beğendiğiniz tüm modelleri örgü çanta modellerinde, örgü bere modellerinde kullanabilirsiniz. Özellikle yazlık örgü modellerinde çok güzel duracak. Hatta bu modellerden ilham alarak eski ayakkabıları yenileme projesi de yapabilirsiniz. Güzel bir kendin yap projesi olur. Mesela tığ işi motiflerle örgü ile çanta süslemesi yapımı hazırlamıştık. Çok sevdiğimiz birçok modelde kullandığımız hanım dilendi bey beğendi motifinin üçgen halini kullanmıştık. Kare halleriyle veya farklı motiflerle de çantalarınızı süsleyebilirsiniz. Daha fazla fikir için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi hasır çanta süsleme örneklerini incelemeye geçelim.

Hasır Çantalar Nasıl Süslenir?

Ördüğümüz çantaları veya hazır olarak aldığımız çantaları nasıl süsleyeceğimizi gösteren güzel bir galeri hazırladık. Burada yapılışlarını anlatan tarifler yok. Sadece örnekler mevcut. Zaten yapılışı da oldukça kolay. Motifleri, dantelleri çanta üzerine dikerek veya güçlü yapıştırıcılarla yapıştırarak monte edebilirsiniz. Daha önce birçok kanaviçe şablonu veya el nakışı desenleri paylaştık. Onları da inceleyerek çantaların üzerine yapabilirsiniz. Çantalar nakışlarla da çok güzel olacaktır.

Son olarak galeriye geçelim. En güzel hasır çanta süsleme örneklerini inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler