Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Meyveli Tığ Çantası Yapımı

Kiviler, karpuzlar, portakallar, çilekler… Sevdiğiniz meyvelerden tığ çantası örüyoruz. Örgü çanta modellerinden tığlarımız için, şişlerimiz için ördüğümüz harika bir çanta. Şiş boyutlarınıza göre ayarlayarak da örebilirsiniz. Meyveli tığ çantası yapımı merserize, pamuklu iplerle öreceğiniz harika bir proje. Örgü tığ çantası yapımı örgü severlerin kendilerine ördüğü güzel projelerden biri. Bende kendime örmeyi düşünüyorum. Şişlerim içinde şiş boyutlarında örmeyi düşünüyorum. Hepsi bir arada derli toplu duruyor. Kaybolmadan hemen buluyorsunuz. Seyahate çıkarken de yanınızda , çantanızda taşıyabilirsiniz. Düşmez, kaymaz. Tığlarınız kaybolmaz. İğne ve makasınız içinde yer verebilirsiniz meyveli tığ çantası yapımına. Tığlarınıza, iplerinize,  çok daha pratik bir şekilde çanta yapabilirsiniz. Pet şişeden örgü çantası yapımı kolay bir proje. Pet şişeleri değerlendirerek çantalar yapabilirsiniz kendinize. Hazırlayın ipleri, tığları meyveli tığ çantası yapılışına geçiyoruz.

Tığ Saklama Çantası

Tığlarımızın bir arada olduğu tığ saklama çantası örüyoruz. Meyveli tığ çantası yapımı aynı sayılarla örülmüş farklı modellerden oluşuyor. Beğendiğiniz modelleri kendiniz için örebilirsiniz. Kivili, çiçekli, limonlu çantalar örebilirsiniz kendinize. Örgü çanta nasıl yapılır hemen sayıları sizlerle paylaşalım.

Meyveli Tığ Çantası Yapımı 1

Meyveli Tığ Çantası Yapımı 14

Meyveli Tığ Çantası Yapımı 12

Meyveli Tığ Çantası Yapımı 13

Çantamızın, küçük dilimlerin, kenar oyalarının şemaları bu şekilde. Canlı, pamuklu ve merserize iplerle örebilirsiniz. Cepleri kullandığınız malzemelere göre şekillendirebilirsiniz.

Meyveli Tığ Çantası Yapımı 4

Açık, kapalı ve bölmeli hali yukarıdaki gibi. Şimdi aynı sayılarda farklı modellerde yapılmış örnekleri görelim. Limonlar, kiviler, elmalar, karpuzlar ve daha birçok meyveye uyarlayabilirsiniz.

Meyveli Tığ Çantası Yapımı 6

Meyveli Tığ Çantası Yapımı 2

Meyveli Tığ Çantası Yapımı 8

Meyveli Tığ Çantası Yapımı 7

Meyveli Tığ Çantası Yapımı 11

Meyveli Tığ Çantası Yapımı 10

Meyveli Tığ Çantası Yapımı 3

Meyveli Tığ Çantası Yapımı 9

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/7734

https://www.bianzhihui.com/t/7733

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler