Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Motiften Çanta Yapımı

Harika bir çanta tarifi hazırladık. Motiften çanta yapımı için 2 farklı renk seçeneği ile örülmüş örneklerini de göreceğiz. Sizde beğendiğiniz renk düzeninde çantalarınızı örebilirsiniz. Ben çok beğendim. Harika duruyor. İki rengi de çok güzel olmuş. Örgü çanta modelleri için sevdiğiniz motiflerle aynı tekniklerle çantayı örebilirsiniz. Örgü çantanın yapılışını hem şemalı olarak hem de videolu olarak hazırladık. Kare motiften çanta, düz örgülerden, şiş örgülerden çanta tariflerimiz oldukça fazla. En güzel örgü modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Deniz kabuğu şeklinde çanta kağıt ipten çanta modellerinin en güzel örneklerinden. El örgüsü sırt çantası çok güzel, kolaylıkla öreceğiniz modellerden. Motiflerden çanta yapımı ve daha fazlası için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğiniz harika çantanın tarifine geçelim.

Kare Motiften Çanta Yapımı

Motifleri isterseniz birkaç tur büyütebilirsiniz. Tabi o o zaman motiflerin kenarına uyguladığımız oyayı da artırmak gerekir. Tur büyüklüğünüzü kenar oyasına uygun şekilde artırabilirsiniz. Motiften çanta yapımı çok güzel bir örnek. Şema ve videoyu aynı anda takip ederek çantayı örebilirsiniz. Çantanın yapılışında pamuklu ipler ve 3 mm tığ kullanılmış. 3 mm tığlarla uygun iplerle örebilirsiniz.

Motiften Çanta Yapımı 2

Çantanın boyutları yukarıdaki gibi. Deri askılar, zincirler, örgü askılar yapabilirsiniz. Şimdi çantamızın şemalarını inceleyelim.

Motiften Çanta Yapımı 1

Motiften Çanta Yapımı 10

Motiften Çanta Yapımı 8

Motiften Çanta Yapımı 9

Motiften Çanta Yapımı 11

Şemalarımızı gördük. Şimdi motiften çanta yapımı modelimizin bittiğinde nasıl durduğuna bakalım.

Motiften Çanta Yapımı 16

Motiften Çanta Yapımı 3

Motiften Çanta Yapımı 4

Motiften Çanta Yapımı 15

Motiften Çanta Yapımı 14

Motiften Çanta Yapımı 13

Motiften Çanta Yapımı 12

Motiften Çanta Yapımı 7

Motiften Çanta Yapımı 6

Motiften Çanta Yapımı 5

Motiften Çanta Yapımı

 Sıra geldi çantamızın yapılışını videolu olarak izlemeye. Püsküllü düğmeli çantayı çok seveceksiniz. İçine isterseniz astar da ekleyebilirsiniz.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8267

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler