Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Battaniye Takımı Yapılışı

Motifli örgü modellerinden sık kullandığımız örneği birçok örgü aplike modelleri ile çeşitlendirerek kullanabilirsiniz. Birazdan aynı motifin üzerine tığ işi kiraz yapımını ve kalp motif yapımını ekleyerek örgü yastık modelleri ve battaniye modelleri yapacağız. Ve yanına birde güzel örgü çanta modelleri ekleyeceğiz. Motifleri nasıl yapacağız, öreceğiz, birbirine nasıl ekleyeceğiz şemalarla göreceğiz. Kırmızı rengi sevenler, tığ işi örgü modellerinden vazgeçemeyenler için çok güzel bir örnek. İç mekan dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Kalite örgü desenleri ile sizlere baş başa bırakıyoruz. Bebek örgü modellerinde battaniye olarak, örgü modellerinde kırlent ve çanta olarak kullanabilirsiniz. Anlatımlı daha çok model için her zaman olduğu gibi mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Kirazlı Battaniye Nasıl Yapılır?

Kirazlı battaniye yapılışı, yastık ve çanta örüyoruz. Yastık için iki farklı model var. Aynı desenler kullanılarak örülmüş. Hangisini daha çok beğendiyseniz onunla başlayabilirsiniz. Önce motifimizin şeması ile başlayalım. Şemada kirazları, yaprakları, kalbi ve çiçekleri de nasıl yapacağımızı göreceksiniz.

Kirazlı Battaniye Yapılışı 46

Şimdi battaniye için yastık için motifleri nasıl birleştirebiliriz, kenar oyası için nasıl bir örnek kullanabiliriz onu görelim.

Kirazlı Battaniye Yapılışı 48

Kirazlı Battaniye Yapılışı 44

Şimdi de çantamızın şemasını görelim. Kare ve yuvarlak iki çanta.

Kirazlı Battaniye Yapılışı 45

Kirazlı Battaniye Yapılışı 51

Ve tüm bu örgüler bittiğinde nasıl görünecek onu görelim.

Kirazlı Battaniye Yapılışı 49

Kirazlı Battaniye Yapılışı 52

Kirazlı Battaniye Yapılışı 47

Kirazlı Battaniye Yapılışı 50

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/pled-podushki-i-sumochki-kryuchkom/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler