Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgü Sırt Çantası

Tığ işi örgü modelleri ile şahane bir örgü sırt çantası yapılışı hazırladık. Örgü sırt çantası modellerini çok beğeneceksiniz. El örgü sırt çantasını birçok farklı iplerle örebilirsiniz. Kağıt iplerle de çok güzel olacak bir örnek. Koton iplerle örülmüş çantayı pamuklu makromeler, kordon ipler gibi birçok değişik tercihle örebilirsiniz. Kolay bir çanta. Örgüye yeni başlayanlarda çok rahatlıkla örebilirler. Çantanın ön kısmında kullanılan tığ işi örnekleri farklı örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Bebek örgülerinde, şapkalarda güzel duracak bir model. Örgü çanta modelleri yapılışı anlatımlı örnekte kullanılan modeli değiştirebilir sevdiğiniz örnekleri kullanabilirsiniz. Örgü sırt çantası modelleri ve yapılışlarında sık iğne tekniğini kullanarak ördüğümüz farklı modellerimiz de var. Örgü sırt çantası modeli için 2 farklı renk kullanıyoruz. Başlayalım yapılışına birlikte örelim.

Örgü Sırt Çantası Yapılışı

El örgü sırt çantası yapılışını sizlere videolu olarak hazırladık. Çantayı örerken 2 farklı renkte ip kullandık. Çok güzel ve kolay bir çanta. 1, 8 mm kalınlığında pamuklu iplik kullanılmış. 5 mm tığ ile örülmüş çanta. Çanta birkaç parçadan oluşuyor. Zincir çekme, tekli trabzan gibi teknikler kullanarak çantayı örüyoruz. El örgü sırt çantası yapılışı için detaylara geçelim.

25 cm genişliğinde 21 cm yüksekliğinde bir ön parça örüyoruz. Tabi ölçüleri kendi istediğinize göre ayarlayabilirsiniz.

El Örgü Sırt Çantası 3

Çantayı örmek çok kolay ve çok şık. Genç kızlarınız için kendiniz için küçük kızlarınız için örebilirsiniz. Desen, renk, model değişikliği yaparak erkek çocukları içinde örebilirsiniz.

El Örgü Sırt Çantası 2

El Örgü Sırt Çantası 1

El Örgü Sırt Çantası

El Örgü Sırt Çantası 4

Çantayı tamamladığınızda çok beğeneceksiniz. Keyifle öreceksiniz. İşte tarifi. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.handworkdiy.com/como-tejer-mochila-a-crochet-facil/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler