Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Plaj Çantası Nasıl Örülür?

Tatilde çok severek kullanacağımız bir aksesuardan bahsedeceğiz bugün. Makrome düğüm teknikleriyle yapılmış çok hoş bir çanta. Adım adım nasıl örüldüğünü birazdan izleyeceğiz. Aynı teknikle farklı makrome çeşitleriyle yeni çantalar tasarlayabiliriz. Makrome çanta modelleri tüm tatil boyunca deniz kenarında, havuz başında sizlere eşlik edecek. Örgü çanta modelleri ve yapılışlarında daha önce plaj çantası olarak kullanabileceğimiz birçok modelden bahsettik. Mesela kağıt ip plaj çantası yapımı plaj çantası modellerine bir örnek. Organze kumaştan çanta modelleri ve yapılışlarını da plaj çantası olarak alış veriş çantası olarak kullanabilirsiniz. Halat çanta yapımı yine plaj çantası veya market çantası olarak uygun bir model. Son olarak midye çanta yapılışından bahsedelim. Daha sonra yeni model makrome plaj çantası nasıl örülür öğrenmeye koyulalım.

Makrome Plaj Çantası Yapılışı

Yine bir makrome yine güzel bir çanta. Bugün plaj çantası örüyoruz. El yapımı çanta modellerinden hemen yapmak isteyeceğiniz örneklerden. Adım adım makrome çanta yapılışını öğreneceğiz. Plaj çantası olduğu için deniz kabuklarıyla, incilerle ve ahşap boncuklarla çantayı süslemek yerinde olacaktır. Üzerine silikonlarla yapıştırabiliriz. Yada ahşap boncukları düğümleri atarken ekleyebiliriz. Deniz kabuklarında delikler varsa yine çantayı örerken ekleyebiliriz. Makrome çiçek modelleri, makrome yaprak yapımıyla süslemeleri yapabiliriz.

Makrome Plaj Çantası Nasıl Örülür? 2

Makrome Plaj Çantası Nasıl Örülür?

Makrome Plaj Çantası Nasıl Örülür? 1

Şimdi küçük bir galeriyi inceleyelim. Farklı markalarda aynı çanta 200 – 300 dolar civarı satılıyor. Yabancı sitelerde. Biz daha ucuza mal ederek kendimiz örebiliriz.

 

Tüm detaylarıyla makrome plaj çantası nasıl örülür izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler