Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Kedi Hamağı Yapımı

Makrome modellerinden bugün sevimli dostlarımız için bir örgü hazırladık. Makrome kedi hamağı yapımı. Dostlarımız hamağı çok sevecekler. Kedilerimiz için dostlarımız için daha önce farklı tariflerden bahsetmiştik. Kedi oyuncakları yapmıştık. Kedi hamağı yapımından bahsetmiştik. Parça kumaşlarla hamak dikmiştik. Evinizde kumaşlarınız varsa hamakla değerlendirebilirsiniz. Kedi oyuncakları yapabilirsiniz. Kaktüs kedi oyuncağı yapımı ilginizi çekebilir. Kedilerimize kartondan, örgüden kedi evleri yapabiliriz. Örneklerini önceki içeriklerinden, ayrıntılı yapılışını bulabilirsiniz. Kedilerimize kıyafetler dikebilir, örebiliriz. Mesela kedi kıyafetleri örgü modelleri yapılışı çok hoş bir şapkadan oluşuyor. Şimdi makrome düğüm çeşitleriyle yaptığımız kedi hamağının anlatımına geçelim.

Makrome Kedi Hamağı Nasıl Yapılır?

Makrome kedi hamağı yapımı şimdi aklıma geldi makrome sepet modelleri olarak da kullanılabilir. İçine meyve, fındık, ceviz koyabiliriz. Çok hoş olur bence. Metal kasnaklar, ahşap kasnaklar kullanarak hamağı örmeye başlayabiliriz. Kedi hamağı yapılışı adım adım videoda anlatılmakta. İster makrome sepet modelleri ister hamak olarak kullanabileceğimiz şahane bir model. Hatta alt ağ kısmını biraz daha gevşek örerek makrome saksılık modelleri olarak örebiliriz.

Makrome Kedi Hamağı Yapımı

Kedi hamağı yapılışı tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Her renk pamuklu iplerle örebiliriz. Son olarak makrome kedi hamağı nasıl örülür izleyelim. Keyifli örgüler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler