Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome İpinden Amerikan Servisi Yapımı

Makrome modellerinden güzel bir çalışmayla devam ediyoruz. Masalarımızı süsleyecek makrome ipinden amerikan servisi yapımı hazırladık. Videolu anlatımla hazırladık. Yuvarlak amerikan servis modellerini farklı renklerle, farklı makrome ip çeşitleriyle örebilirsiniz. Renkli iplerle de suplalar çok güzel oluyor. Mesela dikdörtgen örmek isterseniz makrome dikdörtgen supla yapımı çok seveceğiniz projelerden. Yeşil ipliklerle hazırlanmış bir örnek. Suplaları farklı şekillerde yapmak isterseniz kalp anlatımı da var. Tarifine makrome kalp yapımından ulaşabilirsiniz. Özellikle kalpler çeyizler için çok tercih ediliyor. Makromeden supla yapımı örneklerini süslemek isterseniz deniz kabukları, tahta boncuklar kullanabilirsiniz. Çünkü makromelere deniz kabuğu, tahta boncuklar çok yakışıyorlar. Makrome ipi amerikan servisi için birçok alternatif var. İlk alternatifimiz her zaman olduğu gibi hayal gücümüz. Çünkü hayal gücümüzle birçok yeni tasarım oluşturabiliriz.

Makrome Örgü Amerikan Servisi

Makrome ipinden amerikan servisi yapımıyla birlikte makrome örgü peçetelik tarifinin bir arada olduğu şahane bir çalışma hazırladık. Masa düzenlerinde kullanacağınız harika bir takım. Detayları her zaman olduğu gibi videoda. Amerikan servisi ipi seçiminde pamuklu makromeler, kordon makromeler veya penye ipler kullanabilirsiniz.

Makrome İpinden Amerikan Servisi Yapımı 4

Makrome İpinden Amerikan Servisi Yapımı

Makrome İpinden Amerikan Servisi Yapımı 2

Makrome İpinden Amerikan Servisi Yapımı 1

Makrome İpinden Amerikan Servisi Yapımı 3

Amerikan servisi ve peçeteliği yakından gördük. Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer her iki modeli de yapmak isterseniz hemen altta videosunu bulabilirsiniz. Peçeteliğiyle birlikte takım yapmayı unutmayın.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler