Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Baykuş Modelleri ve Yapılışı

Farklı renklerle makrome baykuş modelleri hazırladık. Beğendiğiniz renklerle makrome iplerini ve yün keçeleri birleştirerek çok güzel makrome baykuşlar örebilirsiniz. Baykuşlar çok sevimli görünüyor. Hemen örmek isteyeceksiniz. Örgü baykuşları duvar süsü modelleri, kapı süsü modelleri olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda hediyelik fikirler olarak da düşünebilirsiniz. Ben çok beğendim. Sizce nasıl olmuş. Makrome modellerini daha modernize ederek günümüzde tekrar kullanmaya başladık. Çok güzel makrome runnerler, makrome paspaslar, makrome çantalar, duvar süsleri örüyoruz. Bugün yine harika bir duvar süsünün yapılışından bahsedeceğiz. Makrome düğüm teknikleriyle çok güzel çalışmalar hazırlayabilirsiniz.

Makrome Baykuş Modelleri ve Yapılışı 35

Bu paragrafta daha önce yaptığımız duvar süslerinden bahsedelim. Çok beğeneceğiniz ve bebek odası dekorasyonu, çocuk odası dekorasyonuna çok yakışacak makrome uçan balon duvar süsü yapılışını inceleyebilirsiniz. Makrome melek kanadı yapılışı yine duvarlarınıza çok yakışacak ev dekorasyonunuza renk katacak. Makrome ağaç yapımını da mutlaka incelemelisiniz. Kuru ağaç dallarından makrome ağaç yaptık. Makrome çiçek modelleriyle süsledik. Hazırsanız yeni modellere geçelim ve makrome baykuş modelleri ve yapılışını öğrenelim.

Makrome Baykuş Nasıl Yapılır?

5 farklı renkte sevimli baykuşlar hazırladık. 3 güzel video ile de baykuşların nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Daha sonra makrome ipleri, kasnaklar, yün keçeler, emniyetli gözler, kuru ağaç dalları kullanarak baykuşları yapmaya başlayacağız.

Makrome Baykuş Modelleri ve Yapılışı 3

Makrome Baykuş Modelleri ve Yapılışı 1

Makrome Baykuş Modelleri ve Yapılışı 2

Makrome Baykuş Modelleri ve Yapılışı

İlk olarak en güzel makrome modellerinden oluşan bir galeri inceleyelim. Hepsi o kadar güzel ki. Aynı tekniklerle örülmüş farklı renklerde baykuşlar. Buyurun galeriye.

Son olarak videolara geçelim ve makrome baykuş modelleri ve yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler