Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Minyatür Gül Nasıl Yapılır?

Modern makrome çalışmalarında kullanacağımız makrome gül modellerinden bir anlatım hazırladık. Adım adım makrome minyatür gül nasıl yapılır öğreneceğiz. Makrome anahtarlık modelleri, makrome duvar süsleri, makrome kapı süsleri, kuru ağaç dalına makrome modellerinde kullanabilirsiniz. Mesela örgü sepet modelleri örüp üzerini makrome gül modelleri, makrome çiçek modelleriyle süsleyebilirsiniz.

Gelelim bu paragrafta daha önce yaptığımız değişik makrome çiçeklerinden bahsetmeye. Çeşit çeşit çalışmalarda kullanacağınız modeller hazırlamıştık. Hatta makrome toka modelleri, saç bantları da yapabilirsiniz. Eğer makrome gül çalışmak isterseniz en güzel modellerden biri olan makrome gül nasıl yapılır çalışmamızı inceleyebilirsiniz. İki farklı renk kullanarak güzel bir çiçek yapmıştık. Tabi isterseniz yine tek renk olarak çalışabilirsiniz. Detaylara iki renkli makrome çiçek yapımından ulaşabilirsiniz. Yeni model makrome çiçek yapımı çok beğeneceğiniz diğer çalışmalardan biri. Son olarak yeni modelin yapılışına geçelim. Detaylı yapılışıyla makrome minyatür gül nasıl yapılır izliyoruz.

Makrome Minyatür Gül Yapılışı

Renkli makrome ipleriyle yapılmış en güzel çalışmalardan biri. Renk renk güller hazırlıyoruz. Ve daha sonra bu gülleri birçok yerde kullanıyoruz. Çok güzel modeller tasarlıyoruz. Bebeklere özel tokalar yapıyoruz. Yeni doğan fotoğrafçılığında kullanıyoruz. Anahtarlık yapıyoruz. Özel günlerde hediyelik fikirler olarak dağıtıyoruz. Bunun gibi birçok fikir sayabiliriz. Sizde aklınıza gelen fikirleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Makrome Minyatür Gül Nasıl Yapılır? 2

Makrome Minyatür Gül Nasıl Yapılır? 1

Makrome Minyatür Gül Nasıl Yapılır?

Birazdan bu güzel renkli güllerin yapılışını öğreneceğiz. Renkli iplerimizi, gerekli malzemeleri hazırlayalım. Hazır mı malzemeler. O halde hemen anlatıma geçelim. Makrome minyatür gül nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler