Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Gül Nasıl Yapılır?

Makrome modellerinde kullanacağımız harika bir çalışma hazırladık. Makrome çiçek modellerinden şahane bir örnek. Makrome gül nasıl yapılır. Detayları ile videolu anlatımla hazırladık. Ağaç dalına makrome modellerinde, makrome duvar süsü modellerinde, makrome bileklik modellerinde, el yapımı broş modellerinde ve daha birçok yerde kullanabiliriz. Makrome çiçek yapımıtoka yapımında da kullanabiliriz. Saç bandı modellerinde kullanabiliriz. Makrome anahtarlık yapımında kullanabiliriz. Makrome yaprak yapımı ile birlikte kullanabiliriz. Makrome örgü çanta süslemelerinde kullanabiliriz. Daha önce deniz kabuğu makrome duvar süsü yapılışı hazırlamıştık. Kenar kısımda yapraklar ortada deniz kabukları. Deniz kabuğu yerine makrome gülleri kullanabiliriz.

Makrome İpinden Gül Yapımı

4 mm makrome ipi ile yapılmış süper bir çalışma. Gülleri nerede kullanabiliriz örneklerini birazdan göreceğiz. 250 cm uzunluğunda 6 adet ip keserek işe başlıyoruz. Daha sonra videoda anlatıldığı gibi gülümüzü şekillendirmeye başlıyoruz. Gülleri ördüğümüz örgü sepet modellerini süslemek için kullanabiliriz. Penye ipten sepetleri süsleyebiliriz. Teneke kutulardan, hasır iplerle yaptığımız sepetleri süslemek için kullanabiliriz. Çok zevkli öreceğimiz çalışmalardan olacak.

Makrome Gül Nasıl Yapılır? 4

Makrome Gül Nasıl Yapılır? 5

Makrome Gül Nasıl Yapılır? 3

Makrome Gül Nasıl Yapılır? 2

Makrome Gül Nasıl Yapılır? 1

Makrome Gül Nasıl Yapılır?

Çok güzel görünüyor değil mi. Duvar süsünde, makrome ayna yapımında veya farklı çalışmalarda kullanacağımız muhteşem bir çalışma. Adım adım videoda gül yapılışı anlatılmakta. Gülümüzü çeşitli iplerle örüp çalışmalarımızda kullanabiliriz. Makrome gül nasıl yapılır izliyor, öğreniyor ve yaptığımız çalışmalarda kullanıyoruz. İyi seyirler.

 

Kaynak : https://www.instagram.com/greysmade/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler