Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

1 Saatte Makrome AirPods Kılıfı Nasıl Örülür?

Makrome modellerine yepyeni bir tarif ekliyoruz. Mini cüzdanlar, mini çantalar örüyoruz. Bu çantaların içine ise airpodslarımızı koyuyoruz. Modern makrome çalışmalarından zaman zaman bahsediyoruz. Makrome runner modelleri, makrome çanta modelleri, makrome paspas modelleri, makrome anahtarlık modelleri gibi birçok çalışmaya yer verdik. Mesela son paylaştığımız modeller arasında makrome cüzdan yapılışı yer alıyor. AirPods kılıfından sonra kendinize çok güzel el örgü cüzdan modelleri de örebilirsiniz. Daha önce amigurumi airpods kılıfı nasıl örülür bahsetmiştik. Tığ işi örgü severler, amigurumi örgü severler hemen çeşit çeşit kılıfları ördüler. Satış yapanlar projeleri, örgüleri arasına airpods kılıflarını da eklediler. Şimdi makrome airpods kılıfını da ekleyecekler. Hemen anlatıma geçip 1 saatte makrome airpods kılıfı nasıl örülür öğrenmeye geçelim.

Makrome AidPods Kılıfı Yapılışı

Makrome düğüm teknikleriyle çok güzel küçücük çantalar örüyoruz. Bu kez airpodslarımıza kılıf örüyoruz. Hem çok şık hem de kullanışlı. Çanta içinde kolayca bulabileceğiz. Çizilmelere karşı koruyabileceğiz. Herkesin evde kolayca yapabileceği kılıflardan. 5 mm pamuklu makrome ipi kullanıyoruz. 1 adet 40 cm, 6 adet 160 cm ip kesip hazırlıyoruz. 40 cmlik ipe diğer ipleri bağlıyoruz. Çıtçıt ise 20 mm.

1 Saatte Makrome AirPods Kılıfı Nasıl Örülür?

Kılıfımız yukarıdaki gibi duracak. Çok şık. Kolayca tamamlayabiliriz. Son olarak videoya geçelim 1 saatte makrome airpods kılıfı nasıl örülür izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler