Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Örgü Bileklik Yapımı

Örgü bileklik modellerinden yeni  bir örnek anlatımı hazırladık. Makrome ipleriyle boncuklarla öreceğimiz yeni güzel bir model. Boncuktan çiçekler, papatyalar hazırlıyoruz. Daha sonra makrome ipleriyle birleştirerek çok güzel bileklikler yapıyoruz. Kolay makrome bileklik modellerini sizde hayal gücünüzü kullanarak çeşitli şekillerde tamamlayabilirsiniz. Kolay bileklikler, zor bileklikler yaptık. Çocuklarımızın yapabileceği ipten bileklik modelleri hazırladık. Mesela bakır telden bileklik yapımı özel günlerimizde de kullanabileceğimiz modellerden. Özel günlerimizde de kullanabiliriz. Makrome kelebek bileklik yapımında kullandığımız bilekliği toka yapımında da kullanabiliriz. Bebeklere kelebek tokalar çok yakışacak. Makrome güllü bileklik yapımı ağır gösterişli modellerden. Kolye ucu, broş gibi de kullanabiliriz. Burada bahsedemediğimiz daha çok modelimiz var. Hepsine bir tıkla ulaşabilirsiniz. Şimdi kolay örgü bileklik yapımını öğrenelim.

Kolay Makrome Bileklik Nasıl Yapılır?

Kum boncuklar, inciler ve seçtiğimiz makrome ipleriyle çok güzel bileklikler yapıyoruz. Boncuklarla hazırladığımız makrome göz bileklik yapımı da hoşunuza gidecek. Nazar boncuklarıyla hazırlanmış nazar boncuğu bileklikler çok güzel duruyor. Az sonra yapılışını öğreneceğimiz bileklik ise aşağıdaki gibi duracak.

Kolay Örgü Bileklik Yapımı 1

Kolay Örgü Bileklik Yapımı

Çok güzel değil mi. O halde hemen yapılışını öğrenelim. Buyurun tarife. Kolay örgü bileklik yapımı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler