Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bakır Telden Bileklik Yapımı

Bugün bakır telleri kullanarak incili bileklik yapıyoruz. Çeşitli kalınlıkta tellerle çeşitli kendin yap projeleri hazırlamıştık. Mesela çiçek teli olarak kullandığımız ince gümüş tellerden bakır tellerden örgüler örmüştük. Şiş veya tığ fark etmez. Telden örgü yapılışı ilginizi çekebilir. Değişik örgü modellerini sizde örmek isteyebilirsiniz. Ev dekorasyonunda kullanacağınız çalışmalar yapabilirsiniz. Evde takı tasarımı ile ilgilenenler içinde çok güzel bileklikler, küpeler, kolyeler hazırladık. Kimini makrome modelleriyle ördük. Kimini tığ işi ile yaptık. Kimini de boncuklarla. Bugün hem tel hem de boncuk kullanarak çok şık bir bileklik yapıyoruz. Eğer tellerle küpe yapmak isterseniz dıy inci bakır küpe yapılışı ilginizi çekebilir. Hem bileklikte takım olarak da kullanabilirsiniz. Pullar, boncuklarla, para boncuklarla da çok güzel küpeler tasarlayabilirsiniz. Tıpkı el yapımı tasarım küpe yapımında olduğu gibi. Özel günlerinizde kullanacağınız harika küpeler, kolyeler yapabilirsiniz. Aynı modeli kolye ucu olarak da çalışabilirsiniz.

Bakır Telden Bileklik Nasıl Yapılır?

Bakır telden takı yapımı hazırladık. Kendimize çok şık bileklik yapıyoruz. İncilerle süslediğimiz bilekliği çok beğenecek özel taşlarla da farklı modeller çalışmaya başlayacağız. Videonun başında hangi malzemeleri kullanacağız yazıyor. Malzemeleri temin ettikten sonra bilekliğimizi yapmaya başlayabiliriz.

Bakır Telden Bileklik Yapımı

Görenlerin hayran kalacağı bir bileklik. Şimdi bu bilekliğin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Hazır mısınız? O halde bakır telden bileklik yapımı videosu hazır. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler