Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kaçan Çoraptan Kelebek Nasıl Yapılır?

Çocuklarımızın kaçan çoraplarını değerlendiriyoruz. Bugün kaçan çoraptan kelebek nasıl yapılır anlatan güzel bir video hazırladık. Kelebekleri birçok kendin yap projesinde kullanabilirsiniz. Kalem süsü modelleri yapabilirsiniz. Duvar süsü modelleri yapabilirsiniz. Dönenceler yapabilirsiniz. Çocuklara toka modelleri, taç modelleri yapabilirsiniz. Buzdolabı süsü modelleri yapabilirsiniz. Örnekleri bu şekilde çoğaltabiliriz. Benim aklıma gelen fikirler bunlar. Sizlerin de aklına gelen projeler varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaçan çorapları değerlendirme projelerinden daha önce de bahsetmiştik. Çocuklarımız için çok güzel çalışmalar hazırlamıştık. Mesela tokalarını koyabilecekleri organizerler yapmak isterseniz kaçan çoraptan ne yapılır projesine göz atabilirsiniz. Çocukları kelebek kanadı, peri kanadı yapabilirsiniz. Yapılışına ise çocuklara peri kanadı nasıl yapılır içeriğimizden detaylı anlatımıyla öğrenebilirsiniz.

İnce Çoraptan Kelebek Nasıl Yapılır?

Kaçan Çoraptan Kelebek Nasıl Yapılır?

İnce çiçek telleri, kaçan renk renk çoraplar, renk renk boncuklar ve yapıştırıcıyla yapılmış renk renk kelebekler hazırlayacağız. Hatta bu projeyi çocuklarımızla birlikte yapabilir onların kaçan çoraplarını birlikte değerlendirmiş oluruz. Külotlu çorap kaçması başınıza geldiğinde atmayın değerlendirin. Renk renk kelebekler, çiçekler yapın. İşte sizlere güzel bir proje. Detaylarıyla kaçan çoraptan kelebek nasıl yapılır öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler