Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yapay Çiçekten Avize Yapımı

Sanırım bu aralar avize modellerine çok baktığım için kendin yap projelerinden avizeler çokça karşıma çıkıyor. Sizde ev dekorasyonunuz için kendin yap dekorasyon fikirleri ile avizelerinizi ve daha birçok projenizi yapabilirsiniz. Kolay ve şık bir proje daha hazırladık. Yapay çiçekten avize yapımı. Daha önce de lamba yapımı, avize yapımı ile ilgili projelerimiz olmuştu. Biraz onlardan bahsedelim mi. Çocuklarınızın isimleri yazdığı çok şık gece lambaları yapabilirsiniz. İsimli led ışıklı gece lambası nasıl yapılır önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Geri dönüşüm projelerinden hoşlanıyorsanız süzgeçten lamba yapılışını deneyebilirsiniz. Örgü lambader yapımı da yine örgü severler için harika bir proje. Daha fazla hobi dünyasına ait projeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yapay çiçeklerden Avize Nasıl Yapılır?

Yapay çiçekleri Ankarada oturuyorsanız ulustan suluhandan alabilirsiniz. Veya Sincandan. Ama Ulusta daha ucuz. Nette de çeşit çeşit çiçekler var ve daha uygun fiyata bulabilir güvendiğiniz sitelerden alabilirsiniz. Krem rengi güllerden oluşan bir avize yaptık. Kullandığımız malzemeleri görelim.

Yapay Çiçekten Avize Yapımı

Yapay Çiçekten Avize Yapımı 2

Yapay Çiçekten Avize Yapımı 3

Yapay Çiçekten Avize Yapımı 4

Yukarıdaki malzemelerin yanı sıra yan keski, sıcak silikon, kurdele kullandık. Kapı çelengi yapımı içinde çok güzel model olmazmı. Partiler, baby showerler, düğünler içinde çok şık bir dekor ürünü olmaz mı. Balkonda, terasta kullanabilirsiniz. Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz dekor ürünü olarak da yapılabilir.

Yapay Çiçekten Avize Yapımı 1

Avizemiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecektir. Şimdi nasıl yapıldığını kısa bir video ile görelim.

Kaynak : https://www.afloral.com/blogs/how-to-diy/diy-chandelier-with-artificial-flowers

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler