Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ev Dekorasyon Süs Eşyaları Yapımı

Kendi ellerimizle yaptığımız dekorasyonda kullanacağınız ev dekorasyon süs eşyaları yapımı hazırladık. Çocuklarımızla birlikte de yapabiliriz. Harika bir çalışma. Çocuk odalarında veya evimizin diğer bölümlerinde kullanabiliriz. Ev dekorasyon süs eşyaları yapımı için çevremizde rahatlıkla bulabileceğimiz çeşitli birçok materyal kullanacağız. Dekorasyonda yaratıcı fikirler, hayal gücü kullanarak eşyalarımızı yapabiliriz. Kütükler, halatlar, hasır ipler, makrome çalışmaları, keçeler, parça iplerle yapılmış çalışmalar, deniz kabukları gibi birçok eşya ile süsler yapabiliriz. Süs eşyaları yapımı için az önce de dediğimiz gibi hayal gücünüzü kullanmanız yeterli. Aynalar yapabilirsiniz. Makrome ayanalar çok popüler. Göz aynalar çok tercih ediliyor. Evde daha ucuza mal ederek kendinize göz aynalar yapabilirsiniz. Yapılışını merak ediyorsanız göz ayna nasıl yapılır başlığımızı inceleyebilirsiniz. Ağaç dallarından yapılan evlerde dekorasyonda çok kullanılıyor. Dıy minyatür ev yapılışını inceleyebilir hediye olarak veya evinizde kullanabilirsiniz.

Evde Dekoratif Süs Yapımı

Adım adım resimlerle nasıl bir çalışma yapacağız hazırladık. Ev dekorasyon süs eşyaları yapımı içine lamba yerleştirebilir avize olarak kullanabilirsiniz. Krepon kağıtlar, yün keçeler, ipler, çöp şişlerle yapılan bir çalışma. İsterseniz hemen malzeme listesi ile başlayalım. Daha sonra yapılışını inceleyelim.

  • Çeşitli renklerde krep kağıdı
  • Çeşitli renklerde yün keçe
  • Ahşap boncuklar
  • Ahşap çubuklar
  • Zımba
  • Makas
  • Yapıştırıcı
  • Ahşap halka ( kasnak olabilir)
  • İplik

 

Ev Dekorasyon Süs Eşyaları Yapımı 32

Ev Dekorasyon Süs Eşyaları Yapımı 12

Süs eşyasını yapmaya başlayalım. Yün keçelerle ponpon yapıyoruz. Ponpon makinesi ile yapmak şart değil. Karton etrafına veya başka bir eşya etrafına sararak da yapabiliriz. Daha sonra diğer adımları takip ederek dekoratif süs eşyamızı yapalım.

Çok güzel bir çalışma oldu. İşte son hali. Sizde evde elinizde olan malzemelerle ev dekorasyon süs eşyaları yapımı çalışmaları yapabilirsiniz.

Ev Dekorasyon Süs Eşyaları Yapımı 31

Ev Dekorasyon Süs Eşyaları Yapımı 33

Ev Dekorasyon Süs Eşyaları Yapımı 1

Kaynak : https://honestlywtf.com/diy/diy-pajaki/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler