Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dıy Minyatür Ev

Ağaç dalları ile doğal bir çalışma hazırladık. Hayalinizdeki evi yapabilirsiniz. Son zamanlarda bu tarz çalışmalar görmüş olabilir ve yapılışını merak etmiş olabilirsiniz. Dekorasyonunuzda kullanacağınız çok güzel bir çalışma. Ahşap ev yapımında farklı çalışmalara değinmiştik. Şimdi o projeler arasına çok güzel yapılışı kolay ama duruşu harika bir proje hazırladık. Kendin yap projelerini sevenler için süper bir örnek. Kendin yap dıy olarak betonları, plastik kovaları, hasırları, ipleri, kasnakları, kumaşları, eski mobilyaları kullandığımız birçok proje hazırladık. Dıy ahşap kuş evi süsleme yapımı hazırlamıştık. Kuşlar için ev tasarlamıştık. Ahşap kuş evi boyama yine sevilen çalışmalar arasında. Ahşap boyamada anahtarlık, duvar süsleri yapabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz.

Minyatür Ev Nasıl Yapılır?

Doğadan topladığımız ağaç dalları ile kuru dallar ile yapabileceğiniz güzel bir çalışma. Yapılışını resimli olarak ve videolu olarak hazırladık. Evleri tamamladıktan sonra hayal gücünüzü kullanarak çeşitli çalışmalar yapabilirsiniz. Dıy minyatür ev yapımını hayal gücünüzü kullanarak birçok farklı çalışmalarda kullanabilirsiniz. Evlerin boyutlarını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Çatı kısmına kuru ağaç dalları, ağaç kabukları yapıştırabilirsiniz. Küçük taşlarla da eklemeler yapabilirsiniz. Yosunlarla süslemeler yapabilirsiniz. Ağaç dalları ile merdivenler yapabilirsiniz. Yuvarlak kuru ağaç dallarını da ev yapılarında kullanabilirsiniz.

Dıy minyatür ev yapımın aşamalarına geçelim. Önce ağaç dallarını, ahşap parçalarını resimdeki gibi çatı şekli vererek keselim. Ağaç dallarını kestikten sonra zımpara yapmayı unutmayalım.

Dıy Minyatür Ev

Dıy Minyatür Ev 1

Dıy Minyatür Ev 3

Dıy Minyatür Ev 6

Dıy Minyatür Ev 7

Akrilik boyalar ile boyayalım evlerimizi. Üzerine kapıları, camları yapalım.

Dıy Minyatür Ev 8

Dıy Minyatür Ev 2

Sade olarak bırakabilirsiniz evlerinizi, renkli yapabilirsiniz. Hayal gücünüzle birçok farklı şekilde yapabilirsiniz. Evler çok güzel oluyor. İlerleyen günlerde bu evlerle yapılmış harika projeler paylaşacağız.

Dıy Minyatür Ev 9

Dıy Minyatür Ev 11

Dıy Minyatür Ev 5

Dıy Minyatür Ev 12

Dıy Minyatür Ev 4

Dıy Minyatür Ev 10

Kaynak : 100things2do

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler