Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Saten Kurdeleden Gül Buketi Nasıl Yapılır?

Annenize, sevdiklerinize hiç solmayacak, ömür boyu kalacak, bozulmayacak gül buketleri yapmak ister misiniz. O halde bu projemize mutlaka göz atın. Anneler günü yaklaşıyor. Anneler gününe özel gül buketleri yapabilirsiniz. Öğretmenler günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi, evlilik yıldönümü hediyesi olarak yapabilirsiniz. Renk renk güllerle sevdiklerinize hiç bozulmayacak kurdeleden gül buketleri hazırlayabilirsiniz. Anneler günü hediyesi olarak tasarlamayı düşünürseniz tüm aşamaların detaylı yapılışını videoda bulacaksınız. Ama öncesinde birkaç kendin yap projesine göz atacağız.

Mesela yine anneler gününe özel tablolar yapabilirsiniz. Çivi işi diye olarak isimlendirdiğimiz projelerden hediyelik fikirler çok hoşunuza gidecek. Detaylara anneler günü hediyesi dıy projesinden ulaşabilirsiniz. Artan iplerle çok güzel projelerle sevdiklerinize buketler hazırlayabilirsiniz. Ev dekorasyonunuzda da kullanabilirsiniz. Anlatıma ise ponpon buketi nasıl yapılır dan ulaşabilirsiniz. Kurdeleden çiçek modelleri ve yapılışları ilginizi çekecek modelleri bir arada bulunduruyor. Çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. Saten kurdeleleri ördüğünüz bebeklere saç yapımında da kullanabilirsiniz. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız renkli kurdeleden amigurumi saç yapımından öğrenebilirsiniz. Gelelim şimdi çok beğeneceğimiz saten kurdeleden gül buketi nasıl yapılır öğrenmeye.

Kurdeleden Gül Nasıl Yapılır?

Pembe güller, kırmızı güller, beyaz güller, sarı güller… Eğer sevdiklerinize hazırlıyorsanız onların sevdiği renklerde kendinize hazırlıyorsanız sizin sevdiğiniz renklerde güller yapabilirsiniz. Özellikle anneler günü yaklaşırken hemen canımız annelerimize el emeği göz nuru gülleri hazırlayabiliriz.

Saten Kurdeleden Gül Buketi Nasıl Yapılır?

Saten Kurdeleden Gül Buketi Nasıl Yapılır? 1

Çok güzel görünüyor öyle değil mi? Renk renk güller hazırlayabilirsiniz. Son olarak videoya geçelim saten kurdeleden gül buketi nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler