Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anneler Günü Hediyesi Dıy

Annelerimiz için güzel bir hediye yapılışı hazırladık. Anneler günü hediyesi hazırladık. El yapımı. Üzerinde sevdiğimiz fotoğrafların olduğu bir çalışma. Bu güzel anneler günü hediyesi dıy çalışmadan yola çıkarak çocuklarımızın odaları için de hazırlayabiliriz. Evlilik yıldönümü hediyesi de yapabilir doğum günü hediyesi el yapımı olarak hazırlayabilirsiniz. Eşinizle kendinizin baş harflerinden ortada bir kalp veya sonsuzluk işareti ile hazırlayabilirsiniz. Çocuklarınızın isimlerini yazabilir sevimli hayvan figürleri, kalpler, çiçekler yapabilirsiniz. İp sanatı ile yaptığımız bir çalışma. İp sanatı ile ev dekorasyonunuz için tablolar yapabilirsiniz. İp sanatı nasıl yapılır daha önce paylaşmıştık. İp sanatı şablonları ile kar taneleri, bal kabakları, kaktüsler, isimler yapabilirsiniz. Dıy çivi işi kar tanesi pano yapımı duvarlarınızı süsleyen en güzel çalışmalardan olacak. Şimdi güzel bir model yapılışı daha öğrenelim. Anneler günü hediyesi dıy olarak hazırlayalım.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Nasıl Yapılır Kolay

Annelerimiz için filografiden kendin yap projesi hazırladık. Anneler günü hediyesi dıy olarak hazırlayabilirsiniz. Aynı modelden yola çıkarak birçok hediyelik fikirler hazırlayabilirsiniz. Ev yapımı anneler günü hediyesi onları çok mutlu edecek. Sevdiğimiz fotoğrafları kullandığımız, birlikte çekildiğimiz en güzel fotoğraflardan bir çalışma. Sevgiyi temsil eden gül ile taçlandırılmış bir model. İngilizce olarak yazılmış MOM yazısını Türkçe olarak çalışabilirsiniz. Aynı şekilde çalışabilirsiniz.

Önce yazmak istediğimiz yazının şablonunu oluşturuyoruz. Daha sonra bu şablonu ahşap üzerine yapıştırıyoruz. Harfler üzerinden çivileri çakıyoruz.

Anneler Günü Hediyesi Dıy

Anneler Günü Hediyesi Dıy 6

Şimdi iple çiviler etrafını iple sarmaya başlıyoruz.

Anneler Günü Hediyesi Dıy 1

Güzel fotoğraflarımızla süslüyoruz.

Anneler Günü Hediyesi Dıy 2

Kalp kısmını istediğiniz renklerle yapabilirsiniz. Üzerine gold varak uygulaması yapabilirsiniz.

Anneler Günü Hediyesi Dıy 3

Anneler günü hediyesi dıy bittiğinde muhteşem oluyor.

Anneler Günü Hediyesi Dıy 4

Anneler Günü Hediyesi Dıy 5

Kaynak : https://www.hometalk.com/28967467/mother-s-day-gift-diy

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler