Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pet Şişe ile Etkinlik Örneği

Etkinlik örnekleri ve önerileri yazılarımıza devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde çocuklarla evde etkinlik olarak pet şişeden penguen yapmıştık. Şimdide farklı bir etkinlik fikiri ile karşınızdayız, tabiki yine bu etkinlik çalışmalarını evde, okulda, kreşte yapabilirsiniz. 3 yaş üzeri çocuklar için daha iyi olacaktır. Çocuklarımızın hem sosyal yönünü geliştirecek hem de birllikte birşeyler yapmanın tadına varacaklar. Çocuklarımızla beraber kaliteli vakit geçirmiş olacağız. Aynı zamanda bu sosyal etkinlik ile çocuğun özgüveni nasıl geliştirilir sorusunun yanıtını bulmuş olacaksınız.

Etkinlik önerisi için görselimiz aşağıda bulunmaktadır. Herhangi bir sorunuz olursa danışmaktan çekinmeyin. Hadi çocuklarımızı mutlu etmeye…

Aktivitemiz için gerekli olacak malzemeler pet şişe, kağıttan bir kalıp, boya, içine yerleştireceğimiz saksı. Kalıbımızı pet şişenin üzerine koyuyoruz. Bir makas yardımı ile kesiyoruz. Boyadıktan sonra içine saksımızı yerleştiriyoruz. Çok pratik kolay bir serbest etkinlik.

Pet Şişe ile Etkinlik Örneği

Pet Şişe ile Etkinlik Örneği 2

150d4c8b3dfa9b8a48940a942954535e

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler