Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Salça Kutusundan Saksı Nasıl Yapılır?

Teneke kutudan saksı nasıl yapılır anlatan güzel bir video hazırladık. Pamuklu ipler, hazır ipler veya çeşitli iplerle çok şık dekoratif saksı modelleri yapıyoruz. Yapılışı oldukça kolay. Duruşu çok şık. Büyük, küçük konserve kutuları, boya kutuları, plastik kutularla çok güzel saksılar yapabilirsiniz. Yine saksılarınızı birçok dekoratif obje ile süsleyebilirsiniz. Düğmeler, deniz kabukları, danteller, fistolar ile süslemeler yapabilirsiniz.

Salça kutusundan, konserve kutusundan saksı yapımı hazırladık. Şimdi daha önce yaptığımız konverse kutularını değerlendirdiğimiz projelerden bahsedelim. Çeşitli boylarda konserve kutularını değerlendirerek harika kendin yap projeleri hazırlayabilirsiniz. Mesela konserve  kutusundan müzik aleti yapımı paylaşmıştık. Çocuklarınızla birlikte geri dönüşüm malzemelerinden oyuncak yapabilirsiniz. Salça kutusundan rüzgar çanı yapılışı yine ilginizi çekecek projelerden. Teneke kutudan neler yapılır ile ilgili çok güzel bir galeri hazırlamıştık. Galeri içinden beğendiğiniz projeleri yapabilirsiniz.

DIY, Teneke Kutudan Saksı Yapılışı

Teneke kutu boyama, teneke kutu dekupaj teknikleri, iple sarma gibi çalışmalarla çok dekoratif saksılar, kalemlikler, organizerler yapabilirsiniz. Teneke kutu süsleme, kahve kutusu geri dönüşüm projeleri ile hayal gücünüzü de kullanarak DIY projeleri yapabilirsiniz.

Salça Kutusundan Saksı Nasıl Yapılır?

Çöpe attığımız, görmezden geldiğimiz birçok geri dönüşüm malzemesini dönüştürerek yeniden bir hayat verebiliriz. Az sonra yapacağımız saksı gibi. Günlük hayatımızda kullandığımız birçok şeyi çöpe atıyoruz. Çöpe attığımız eşyaları küçük dokunuşlarla dönüştürebiliriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler