Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Benzersiz Mutfak Dolabı Modelleri

Sizlere benzersiz mutfak dolabı modelleri hazırladık. Mutfağınızı yenilemeyi düşünüyorsanız bu modelleri sizlere tasarım hakkında fikir verecek. Geniz mutfaklar için, dar mutfaklar için öneriler var galeride. Dekorasyonunuzu yenilemeye mutfağınızdan başlamak istiyorsanız mutlaka bu modelleri incelemelisiniz. Renk açısından, dizayn açısından harika modeller var. Veranda tasarımı, portmanto modelleri gibi dekorasyon fikirlerinden bahsetmiştik. Bugünde değişik mutfak dolap modellerini inceleyelim.

Son Model Mutfak Dolapları

Mutfağında değişiklik yapmayı isteyenlerin ilgiyle izleyeceğini düşündüğümüz benzersiz mutfak dolabı modellerinin, yeni mutfak teknolojilerinin tanıtıldığı güzel bir videoyla karşınızdayız. Farklı, basit, ergonomik tasarımlar, ışıl ışıl parlak pürüzsüz yüzeyler, cam detaylarla zenginleştirilmiş kapaklar masalar hepsi bu videoda. Kendi mutfağınız  da olmasını isteyeceğiniz modelleri ustanızla paylaştıktan sonra yeni yaptıracağınız mutfağınıza eklemeler yapıp, yeni mutfağınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Raf yerlerine gizli çekmecelerle  farklı tasarımları da görebilirsiniz. Motorlu sistemlerle sensörlerle kontrol edilen kapaklar, çekmeceler, gerçek masif ağaç tasarımlar, iç içe raflar ve çekmeceler, mutfak dolabı köşe kısımlarında yapılan işlevsel raf sistemleri. Bu videoyu izledikten sonra hayalinizdeki mutfak fikrine de köklü değişikliklere gidebilirsiniz.

Videoya geçmeden önce çok beğeneceğinizi düşündüğümüz mutfak dolabı modelleri hazırladık. Yeşiller, sarılar, griler, bejlerden oluşan mutfaklar. Beyaz mutfak dolabı modellerini de unutmayalım. Ben çok açık yeşil ve mavi tonlarında olan dolapları çok beğendim. Eğer mutfağınız uygun ise ortaya bir ada yaptırabilirsiniz. Şimdi önce resimleri sonra videoyu izleyelim. İyi seyirler.

 

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler