Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Veranda Tasarımı

Veranda tasarımı fikirleri hazırladık. Evet hepimizin büyük evleri verandaları yok. Ama dekorasyon fikirlerini incelemeyi seviyoruz. Belkide incelerken hayal kurmayı seviyoruz. Zaman zaman dekorasyon fikirlerini paylaşıyoruz. Veranda tasarımını köyde eviniz varsa uyarlayabilirsiniz. Belki birebir yapmamız çok zor ama. Beğendiklerimizi uyarlayabiliriz. Geniş balkonlarımız varsa, teraslarımız varsa uyarlayabiliriz. Veranda tasarımı kadar bohem oda dekoru fikirleri de çok hoşuma gidiyor. Azda olsa evimde uyarlamaya çalışıyorum. Kilimleri, eski ürünleri kullanmayı seviyorum. Eğer küçük balkonlarınız varsa sizlere fikir verecek küçük balkon dekorasyonu için örnekler hazırlamıştık. Fikir edinmek için izleyebilirsiniz. Küçük balkon dekorasyonunda beğendiğiniz modelleri veranda tasarımında da kullanabilirsiniz. Şimdi hazırladığımız veranda tasarımı fikirlerini inceleyelim.

Veranda Dekorasyon Örnekleri

Veranda balkon, yazlık veranda dekorasyon örnekleri olarak uygulayabileceğiniz örnekler var galeride. Ben her birini tek tek inceledim. Uygulanabilecek mevcut. Her biri o kadar güzel ki. Hayal kurmadan olmuyor. Dış mekan için kullanacağınız aksesuarları, mobilyaları suya dayanıklı olarak seçebilirsiniz. Hava koşullarına dayanıklı eşyalar kullanabilirsiniz. Önce nasıl bir tasarım yapmak istediğinize karar vererek işe başlayabilirsiniz. Daha sonra seçtiğiniz tasarım fikrine uygun eşyalar alarak, kendin yap projeleri hazırlayarak işe koyulabilirsiniz. Birazdan paylaşacağımız veranda tasarımı fikirleri de sizlere örnek olacaktır. Dostlarınızla, sevdiklerinizle mangal yapabileceğiniz bir alan belirleyebilirsiniz. Ateş yakıp başında çay içebileceğiniz bir alan belirleyebilirsiniz. Puflar, tabureler, uzun masalar kullanabilirsiniz. Büyük minderler kullanabilirsiniz.

Birçok ürünle hazırlanmış harika fikirlerden oluşan bir galeri. 60 tan fazla örnek var. Şimdi bu örnekleri inceleme vakti.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler