Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Plastik Borularla Bahçe Dekorasyon Fikirleri

Baharın gelmesi ile birlikte bahçe işleri de başladı. Sizlere bahçenizde, balkonunuzda, terasınızda yapacağınız çok güzel fikirler hazırladık. Plastik borularla bahçe dekorasyon fikirleri. Plastik borularla yine bahçe veya evimiz için farlı dekorasyon fikirleri hazırlamıştık. Kendin yap projelerinden oluşan fikirler. Plastik su borusundan kitaplık yapımı çok güzel bir proje. İnsan şeklinde yapılmış çalışmaları da var. Lamba, abajur şeklinde yapılmış çalışmaları. Sizde evinizde bu çalışmalara yer verebilirsiniz. PVC plastik borudan lamba yapılışı yine güzel projeler arasında. İstediğiniz şekil ve desenlerde lambalar yapabilirsiniz. PPRC boru ile sera yapımı bahçeleriniz için güzel bir fikir. Sebzeleri dondan koruyacak. Yine evinizde dağınık kablolar, hoş görünmeyen düzensizlik varsa plastik su boruları ile düzenleyebilirsiniz. Nasıl yaparım diyorsanız kablo düzenleyici yapımını inceleyebilirsiniz. Dekoratif plastik borularla neler yapılır bir göz gezdirelim.

PVC Borulardan Tasarımlar

Çok güzel fikirler yapılası projeler hazırladık. Memleketinizde, yaşadığınız şehirde bahçeleriniz varsa, evinizde balkonlarınızda uygulayabileceğini projeler. Plastik borularla bahçe dekorasyon fikirlerinde neler var neler. Varil ve plastik boruları kullanarak damlama sulama projelerini yapabilirsiniz. Düşük maliyetli güzel bir çalışma olacak. PVC borular, ucuz, sağlam ve su geçirmez malzemelerden oluşuyor. Evde yapılabilecek projelerde, bahçede kullanılacak DIY projelerinde de çok kullanılıyor. Birçok çalışmada kullanılacak mükemmel bir malzeme. Borulara çok kolay şekilde şekil verebilirsiniz. İstediğiniz genişlikte boruyu projelerinize göre alıp istediğiniz şekilde kesebilirsiniz. Bahçe işlerini seviyorsanız mutlaka incelemeniz gereken bir galeri.

Pvc borularla hortumlar için depolama alanı oluşturabilirsiniz. Tohumları dikmek için tohum dikme makinesi yapabilirsiniz. Bahçe aletleriniz için organizer yapabilirsiniz. Kümes yapabilirsiniz. Saksılar yapabilirsiniz. Şimdi hadi gelin birlikte plastik borularla bahçe dekorasyon fikirlerini inceleyelim.

Kaynak : https://gardeningsoul.com/top-20-low-cost-diy-gardening-projects-made-pvc-pipes/

http://papercreteparadise.blogspot.com/2012/03/drip-irrigation-experiment-2.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler