Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

DIY, Hobi Masası Nasıl Yapılır?

Hobileriniz için kendinize özel bir alan, bir köşe oluşturmak istiyorsanız işte sizlere şahane bir kendin yap projesi. Resimlerle adım adım nasıl yapıldığını anlatacağız. Sizde evde kendiniz için yapabilirsiniz. Bende kendime bir hobi odası, alanı veya köşesi yapmak istiyorum. Kendime ait özel bir alan. Bu şekilde kendilerine hobileri ile ilgili alanlar oluşturmak isteyenler için güzel bir çalışma. Evde olan mobilyalarınızı yenileyerek masalar , dolaplar yapabilirsiniz.

Daha önce sizlere birçok mobilya yenileme projeleri paylaştık. Ben 2 sene önce TV sehpamı boyamıştım.  Venge rengi idi. Sevmiyordum. Ve beyaza boyadım. Önce vernik atmadım. Belki kusma yapabilir diye ama hiçbir kusma işlemi yapmadı. Nasıl yaptığımın detaylarına eski mobilya yenileme isimli yazımızdan ulaşabilirsiniz. Yine siyah olan ve rengini sevmediğim sehpa yenileme çalışması yaptım. Sizde evde mobilyalarınızı istediğiniz renklerde yenileyebilirsiniz. Üzerine dekupaj, peçete çalışmaları yapabilirsiniz. Ve yine stencıl şablonlarla istediğiniz deseni boyayabilirsiniz. Kendinize ait çalışma odası dekorasyon fikirleri yapabilirsiniz.

Hobi Odası Fikirleri Masa Yapımı

Sizler evde istediğiniz modelde birkaç mobilyayı birleştirerek hobi masası yapabilirsiniz. Evinizin , odanızın bir köşesini hobi köşesi yapabilirsiniz. Tüm hobi araç gereçlerinizin bir arada olduğu. Örgü örüyorsanız örgü ile ilgili tüm meteryaller bir arada olur. Kokulu taş modelleri, kutu kaplama örnekleri , etamin kanaviçe örnekleri, iğne oyası modelleri ve hangi hobi ile ilgileniyorsanız hepsinin bir arada olduğu güzel bir köşe. İşte sizlere bir masa yapımı. Resimli anlatımla sizlere fikir vermesi için.

DIY, Hobi Masası Nasıl Yapılır? 6

DIY, Hobi Masası Nasıl Yapılır?

DIY, Hobi Masası Nasıl Yapılır? 5

DIY, Hobi Masası Nasıl Yapılır? 2

DIY, Hobi Masası Nasıl Yapılır? 1

DIY, Hobi Masası Nasıl Yapılır? 4

DIY, Hobi Masası Nasıl Yapılır? 3

Kaynak : jannypie

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler