Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yapay Çiçek Dekorasyon Fikirleri

Kasnak ve yapay çiçeklerle yapılmış kolay, şık dekorasyon fikirleri yapılışı hazırladık. Yapay çiçek dekorasyon fikirleri sizlere yapacağınız çalışmalarda fikirler verecektir. Kasnaklarla yapılan duvar süsleri, dekor ürünleri çok yaptığımız çalışmalardan. Yapay çiçekleri birçok yerde kullanıyoruz. Duvar süsleri, kapı süsleri, gelin buketleri yapıyoruz. Yapay çiçeklerle yaptığımız yeni çalışmaya geçmeden daha önce paylaştığımız çalışmalara değinelim. Yapay çiçekten avize yapımı yine sarkık bir çalışma. Kasnaklar kullanarak yaptığımız kolay fikirlerden. Yapay masa çiçeği yemek masalarınızı, kahvaltı sofralarınızı, evinizi süsleyecek bir çalışma. Dekoratif yapay kaktüs hiç su istemiyor, üzerini nemli bezle silmeniz yeterli. Kaktüsler dekor ürünü olarak kullandığımız, sevdiğimiz, bakımı kolay çiçeklerden. Yapay çiçeklerden gelin buketi de yapıyoruz. Yapay gelin çiçeği yapımı satış içinde çok güzel bir hobi. Yapay çiçek dekorasyonlarından kolay olan sevdiğiniz çiçeklerle yapacağınız yapay çiçek dekorasyon fikirleri anlatımına geçelim.

Yapay Çiçek Ev Dekorasyonu

Küre çiçek dekorasyonu yapıyoruz. Kasnak, yapay çiçeklerle yapılmış kolay bir proje. Ev görmeye giderken, arkadaşlarınıza giderken hediye olarak da hazırlayabilirsiniz. Bebek odalarında, kız çocuk odalarında da kullanabilirsiniz. Güzel ve ucuz bir dekorasyon ürünü. Yapay çiçek dekorasyon fikirlerine malzeme listesi ile başlayalım.

  • 30 cm kasnak
  • Yapay çiçekler
  • Sıcak silikon
  • Misina veya ip

Yapay Çiçek Dekorasyon Fikirleri 5

2 adet kasnağı resimdeki gibi açarak küre şeklinde sıcak silikonla yapıştıralım.

Yapay Çiçek Dekorasyon Fikirleri 4

Tekrar sıcak silikonu kullanarak ve sevdiğimiz yapay çiçekleri, yapay yaprakları kullanarak kasnağın alt tarafına yapıştıralım.

Yapay Çiçek Dekorasyon Fikirleri 2

Yapay Çiçek Dekorasyon Fikirleri 3

Misina veya iple kasnağın kanca kısmından bağlayalım. Tavana asalım. Tüm işlem bu kadar. Yapay çiçek dekorasyon fikirlerini sizde sevdiğiniz çiçeklerle, kuru çiçeklerle yapabilirsiniz.

Yapay Çiçek Dekorasyon Fikirleri 1

Yapay Çiçek Dekorasyon Fikirleri

Kaynak : https://www.sixcleversisters.com/hanging-floral-globe-decoration/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler