Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Betondan 16 Farklı Kendin Yap Projesi

Ev dekorasyonumuzda birçok yerde kullanacağımız muhteşem bir çalışma hazırladık. Beton ve karton kullanarak kendin yap projeleri hazırlıyoruz. Betondan 16 farklı kendin yap projesinde neler var neler. İsterseniz hepsini yapabilirsiniz. Yada beğendiğiniz projeleri yapabilirsiniz. Çimento, alçı gibi malzemelerle dekorasyonunuza çok yakışacak projelere imza atabilirsiniz. Dekorasyonumuzda kullanacağımız çok güzel projeler hazırladık. Şimdi onlardan bahsedelim. Sevdiğiniz fotoğrafları, anılarınızı sergileyeceğimiz fotoğraflık, fotoğraf çerçevesi hazırlamıştık. Nasıl yapıldığına kartondan fotoğraf çerçevesi nasıl yapılır projesinden ulaşabilirsiniz. Evde kitap tutucu nasıl yapılır paylaştığımız diğer konular arasında. Elinizde biraz karton varsa betonla kitap tutucu modelleri yapabilirsiniz. Bahçenizde, balkonunuzda kullanmak için süsler yapabilirsiniz. Betondan bahçe süsü nasıl yapılır içinde birçok modelin yapılışını anlatan güzel videoları içeren bir anlatım. Şimdi yine beton veya beyaz çimento kullanarak yapacağımız betondan 16 farklı kendin yap projesini inceleyelim.

16 Farklı Kendin Yap Dekorasyon

Anneler günü hediyesi kendin yap, öğretmenler günü hediyesi veya kendi eviniz için hediyelik fikirler için yapacağımız çok güzel modeller hazırladık. Kendin yap dekorasyon fikirleri çok hoşunuza gidecek. Biraz karton, beyaz çimento, karıştırma kapları, yapıştırıcılarla çok güzel projelere imza atacağımız fikirler hazırladık. Hazırladığımız süsleri akrilik boyalar veya sprey boyalarla boyayabiliriz.

Betondan 16 Farklı Kendin Yap Projesi

Birazdan izleyeceğimiz videoda yukarıdaki projelerin yapılışını göreceğiz. Betondan saksı modelleri, biblolar, süs eşyaları yapılışı hazırladık. Gelin şimdi nasıl yapıldığını öğrenelim. Betondan 16 farklı kendin yap projesi yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler